Ami Turkuaz Mavi
Citroën Citroën

Ami

min. ₺429,000
maks. ₺429,000
Otomatik Elektrikli
electric 5.5 kWh (8 bg)
Bagaj Hacmi 63 L
ücretsiz teklif al

donanım özellikleri

Dış Donanım opsiyonel yok var
Standart
LED Farlar ve Sinyaller
İç Donanım opsiyonel yok var
Standart
Hız Gösterge Paneli
2 Hız Modlu Ön Silecek Kontrolü
Akıllı Telefon Tutacağı ve USB
Manuel El Freni
Sürüş Mod Seçimi D/N/R
Sürücü Koltuğu Ayarlama Kolu
3 Bölmeli Renkli Ön Panel Saklama Alanı
2 Adet Çizgi Detaylı Kapı Filesi
1 Adet Ön Konsolu Aşağıdan Ayıran Siyah File
Renkli Çanta Askısı
Yan Kapılarda Saklama Gözleri
2 Adet Renk Detay Çerçeveli Siyah Paspas
2 Adet Renkli Çizgi Detaylı Kapı Filesi
Konfor opsiyonel yok var
Standart
Isıtma Ve Havalandırma Sistemi

galeri

Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami Ami

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Ami hakkında sen ne düşünüyorsun?

Citroën Ami

Elektrikli ve mini araç sevenler için Citroen Ami ideal bir otomobildir. Doğa dostu çevreci teknolojiye sahip Citroen Ami küçük olduğu için çeviktir. Araçta sade ve tatlı bir görünüm arayanlara uygundur.  Citroen Ami ile trafik ve park sorununuz kalmaz. Her park yerine güvenle girebilirsiniz. Küçük boyutlu ve işlevsel araç sevenlerdensiniz Citroen Ami tam size göredir.

Citroen Ami elektrikli güç aktarma teknolojisine sahiptir. Bu sayede çalışırken sessiz çalışır. Citroen Ami’nin sürücü kısmından açılan arkadan menteşeli kapısı bulunur. Tampon, akıllı eşya koyma bölümü gibi işlevsel özelliklere sahiptir. Kompakt olarak tasarlandığı için neredeyse park alanının yarısını kaplar. Yoğun trafikte akıllı manevralar ile trafikten kolayca sıyrılabilirsiniz. Kısa mesafelerde kullanılabilir. Daha çok gündelik hayat için uygundur. Gideceğiniz yer uzun yol tutuşu gerektirmiyorsa Citroen Ami ideal olabilir.

Citroen Ami panoramik tavana ve geniş ön camlara sahiptir. Bu sayede iç mekan diğer araçlara göre küçük olsa da aydınlık olup geniş algısı sağlar. Akıllı telefonlar için direksiyonun arkasında USB bağlantı noktası vardır. My Citroën uygulamasını kullanarak o anki sürüş menzili, kilometre gibi birçok veriyi görüntüleyebilirsiniz. Bu uygulama size en yakındaki şarj istasyonlarının bilgisini de verir. Seyir halinde iken elektrikli şarj istasyonu aramak zorunda kalmamış olursunuz. B1 ehliyeti ile de kullanılabilen Citroen Ami’yi 16 yaşındaki bir kişi bile kullanabilir. Şehir içi kullanımlarda 45 km’ye kadar çıkar. Böylece trafikte güvenli ve dengeli bir şekilde araba kullanırsınız. 

Citroen Ami’yi şarj etmek için şarj istasyonuna gerek yok. Enerji gücü düşük yerlerde de kolayca şarj edebilirsiniz. Teknolojik aletlerinizi şarj ettiğiniz gibi Ami’nizi de rahatlıkla şarj edersiniz.

Citroen Ami 6 farklı kişiselleştirme seçeneğine sahiptir. Gövde rengi, iç kısımda bulunan bozuk para kutusu, kapı filesi, jant kapağı, cam çıtası kaplaması ve kapsül kaplamaları konusunda çeşitlilik sağlar. Daha çok kişiselleştirme imkanı için farklı paketlere bakmanız gerekiyor. Arka spoyler ve tavan kaplamasında tasarım değişikliği için farklı paket satın almalısınız. Satın almadan önce istediğiniz paketleri söylemeniz yeterli. Değiştireceğiniz orijinal Ami parçaları Citroen Ami fiyat seçeneklerini de etkiler.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Citroën Ami ve Citroën modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×