2 Serisi Active Tourer Hibrit Metalik Beyaz 2 Serisi Active Tourer Hibrit Metalik Gri 2 Serisi Active Tourer Hibrit Metalik Mavi 2 Serisi Active Tourer Hibrit Metalik Yeşil 2 Serisi Active Tourer Hibrit Metalik Siyah
BMW BMW

2 Serisi Active Tourer Hibrit

min. ₺2,414,100
maks. ₺2,493,100
Otomatik Hafif Hibrit
Luxury Line 220i Mild Hybrid-Benzin 1.5 170 BG
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.9 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 415 L
Otomatik Hafif Hibrit
M Sport 220i Mild Hybrid-Benzin 1.5 170 BG
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.9 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 415 L
ücretsiz teklif al

galeri

2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit 2 Serisi Active Tourer Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. 2 Serisi Active Tourer Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

BMW 2 Serisi Active Tourer

BMW 2 Serisi Active Tourer modeli, özgürlük ve dinamikliği aynı anda sunmaktadır. Model, tasarım dili ile eşsiz bir otomobil olmaktadır. Sportif tarzı şıklık ve güç ile destekleyen  BMW 2 Serisi Active Tourer, size mükemmel bir sürüş deneyimi sunacaktır. Modelin tavanı kapalı ile iç ambiyansı oldukça etkileyicidir. Modelde, gelişmiş akustik konforu da bulunmaktadır. Modelin uzatılmış kama biçiminde bir dış hattı bulunmaktadır. Modelin dinamik tasarımı olduça güçlüdür. Model çarpıcı omuz çizgisi ile de girdiği her ortamda fark yaratarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Modelin sportif ruhu en çok ön tasarım dilinde belirginleşmektedir. Çift böbrek ızgaralar ve aerodinamik açıdan iyileştirilen büyük hava girişleri modelin dikkat çekici detaylarıdır. Modelin dış tasarımındaki bir diğer önemli nokta ise jantlarıdır. Dinamik ve hafif alaşım jantlar modelin spor olan tarzını belirginleştirmektedir. Standart modelde 16 inçlik jantlar bulunurken 17 inç jantlarda seçenekler arasında mevcuttur. Jantların kalitesi yol tutuşunu arttıracak önemli bir detay olmaktadır.

BMW 2 Serisi Active Tourer modelinin arka tasarımı, krom-kaplama egzoz çıkışına sahip olmaktadır. Tavan açıkken ön cama yansıyan açık görüş ise bir diğer fark yaratan detay olarak karşımıza çıkmaktadır. Modelde, işletim sistemi de önemli bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır. 8.8 inç kontrol ekranı; bilgi, eğlence, iletişim ve navigasyon gibi fonksiyonları kontrol etmenizi sağlayarak, araç üzerindeki sürücü hakimiyetini de artırmayı amaçlamaktadır. Modelde üç kollu siyah deri direksiyon bulunmaktadır. Entegre olarak birçok işlevi kontrol tuşlarına sahip direksiyon, hem kontrol hem de konfor açısından size mükemmel bir sürüş deneyimi yaşatacaktır.

BMW 2 Serisi Active Tourer, aksesuarları açısından da oldukça zengindir. Kıyafet asmak için üniversal askı, kusursuz kumaş paspaslar önemli detaylar olarak karşımıza çıkmaktadır. Model, güçlü bir motora ve gelişmiş bir süspansiyona sahip olmaktadır.  Modelde var olan gelenekse arkadan itiş sistemi, otomobile çeviklik kazandırmaktadır. Adaptif M süspansiyon ise, sürüş stilinize ve yol koşullarına göre ayarlanacaktır. BMW 2 Serisi Active Tourer; 8 ileri Stepronic şanzımana sahip olmaktadır. Bu sayede, vites oranları ve minimize edilmiş olan devir aralıkları ile daha iyi bir vütes değişimine sahip olacaksınızdır. BMW 2 Serisi içinde bulunan BMW M240i Active Tourer ise, M Performance TwinPower Turbo sıralı 6 silindirli benzinli motoru ile fark yaratmaktadır. Bu sayede otomobil, etkileyici hızlanma ve net bir çevikliği sürücüye sunmaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, BMW 2 Serisi Active Tourer ve BMW modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement