E-Box M Beyaz
Fest Fest

E-Box M

min. ₺1
maks. ₺1
Otomatik Elektrikli
Standart 41.86 kWh (82 PS) Electric
Bagaj Hacmi 5200 L
ücretsiz teklif al

galeri

E-Box M E-Box M E-Box M E-Box M E-Box M E-Box M E-Box M E-Box M E-Box M E-Box M E-Box M E-Box M E-Box M E-Box M E-Box M E-Box M E-Box M

kullanıcı yorumları

  • MisafirE-Box M 06/11/2023 19:21

Fest E-Box M

Bu araç panelvan olmasıyla öne çıkarken bir de ayrıca tamamen elektrikli olması müşterilerin ilgisini en çok çeken özelliklerden sadece birisidir. Minimalist tasarımı, dar alanlarda kullanımını oldukça kolaylaştırırken, şaşırtıcı bir şekilde 5200 litrelik geniş bir bagaj hacmi sunar. Ayrıca, bu araç 1000 kg'lık taşıma kapasitesi ile yük taşıma konusunda da oldukça etkileyicidir. Elektrikli olmasına rağmen bu kadar işlevli olması gerçekten ilgi çekici.

Aracın motor kısmına baktığımızda, 60 kW güç üretebiliyor ve bunun yanı sıra 220 Nm tork üretebilirken, aracın menzili 300 km'ye kadar çıkabiliyor. Araç, maksimum hızıyla 125 km/s hıza ulaşarak istediğiniz yere hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Motorun şarj süresi 8 saat iken, hızlı şarj seçeneği ile bu süre 45 dakikaya kadar kısa bir sürede %5 den %85 e çıkartıyor. Bu, oldukça başarılı bir şarj süresi sunan ticari araçlar içerisindedir.

Fest E-Box M içine girdiğinizde, dikiş detaylarıyla süslenmiş olan 2 adet deri koltuk dikkat çekiyor. Bu oldukça rahat koltuklar, size iyi bir yolculuk keyfi sunuyor. Aracın içerisinde birde manuel bir radyo ve manuel bir klima ile aracın içi donatılmış. Ayrıca, aracın otomatik olması ve kesik direksiyon şekliyle de gözlerimizin ilgisini çekmeyi başarıyor. Aracın iki camı da otomatiktir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Fest E-Box M ve Fest modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement