Free Yıldız Siyahı Free Koyu Yeşil Free Kar Beyazı Free Gökyüzü Mavisi Free bulut mavi Free Bulut Gri
Voyah Voyah

Free

min. ₺5,220,336
maks. ₺5,428,128
Otomatik Elektrikli
Standart 489HP(360 kW)
Ortalama Yakıt Tüketimi 20.2 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 560 L
Otomatik Elektrikli
High 489HP(360 kW)
Ortalama Yakıt Tüketimi 20.2 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 560 L
ücretsiz teklif al

galeri

Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Free hakkında sen ne düşünüyorsun?

Voyah Free

Araç, en çok dikkat çeken ve tercih edilmesini sağlayan nedenlerden biri elektrikli bir motor ünitesine sahip olmasıdır. Diğer bir tercih nedeni ise SUV yapısına sahip olmasıdır. Şimdi aracı daha yakından tanıyalım ve diğer özelliklerine de göz atalım.

Voyah Free'nin dış tasarımı oldukça etkileyici. Ön kısımda, zarif bir ızgara stili ve tampon yapısı dikkat çekiyor. Ayrıca asil bir görünüm sunan LED farlar göze çarpıyor. Arka taraf ise daha sade bir tasarıma sahip ve boydan boya uzanan tek bir LED stop lambası bulunuyor.

Dışarıdan şık görünen bu aracın içine bir göz atalım. İç mekan da oldukça şık bir tasarıma sahip. Nerdeyse her yeri deri ve en dikkat çekici özelliklerden biri, boydan boya bir bilgi ekranına sahip olmasıdır. Her bir detayı, aracın konforlu ve güvenli bir deneyim sunmak için tasarlandığını gösteriyor.

Voyah Free'nin elektrikli olmasıyla birlikte, şarj süresi, menzil ve maksimum hız gibi önemli özellikler pek çok kişinin merak ettiği konular arasında. Mach-E, 500 km'ye kadar yol kat edebilir ve maksimum 200 km/sa hıza ulaşabilir. Bataryaları hızlı şarj özelliğinde 20 ila 80 arasını 45 dakikaya kadar şarj ediyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Voyah Free ve Voyah modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement