Corolla Cross Hibrit Galaxy Beyaz Corolla Cross Hibrit Granit Gri Corolla Cross Hibrit Kar Beyazı Corolla Cross Hibrit Kobalt Mavi Corolla Cross Hibrit Mika Kırmızı Corolla Cross Hibrit Milenyum Gri Corolla Cross Hibrit Parlak Gümüş Gri Corolla Cross Hibrit Siyah
Toyota Toyota

Corolla Cross Hibrit

min. ₺1,708,300
maks. ₺1,912,400
Otomatik Hibrit
Flame 1.8 Hybrid e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.0 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 525 L
Otomatik Hibrit
Flame X-Pack 1.8 Hybrid e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.0 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 525 L
Otomatik Hibrit
Passion 1.8 Hybrid e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.0 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 525 L
Otomatik Hibrit
Passion X-Pack 1.8 Hybrid e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.0 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 525 L
ücretsiz teklif al

galeri

Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit Corolla Cross Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Corolla Cross Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Toyota Corolla Cross Hibrit 

Japon otomobil üreticisi Toyota tarafından 2020 yılından beri üretimine devam edilen C segmentte yer alan kompakt bir crossover SUV'dir. Aracın ilk tanıtımı 2020 yılının temmuz ayında Tayland'da gerçekleştirildi. Araç, TNGA-C (GA-C) platformu üzerine inşa edilmiştir. Boyut olarak Toyota Corolla Cross Hibrit, aynı platformu paylaştığı daha küçük Toyota C-HR ile Toyota RAV4 arasında yer alıyor.

Toyota Corolla Cross Hibrit modelinde standart olarak sunulan güvenlik özellikleri; kavşakta çarpışma önleme sistemi (ITA), karşı yönden gelen araç çarpışma önleme sistemi, akıllı adaptif hız sabitleme sistemi, akıllı şerit takip sistemi (LTA), trafik işareti algılama sistemi, hız sınırlayıcı (ASL), acil durum sürüş durdurma sistemi (EDSS), acil fren uyarı sistemi (EBS), fren destek sistemi (BA), aktif viraj yardımcısı (ACA), lastik basınç uyarı sistemi (tpws), frende tutma sistemi (BH), geri görüş kamerası, sürücü ve ön yolcu ön hava yastıkları, sürücü diz hava yastığı ve arka kapılarda çocuk kilidi gibi özellikler yer alıyor.

Toyota Corolla Cross Hibrit modelinde iç ve dış donanımında standart olarak sunulan özellikler ise; yükseklik ve derinlik ayarlı deri direksiyon simidi, deri vites topuzu, bagaj aydınlatması, aydınlatmalı torpido gözü, sürücü koltuğunda elektrikli bel desteği, kendiliğinden kararan iç dikiz aynası, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, elektrikli ön ve arka camlar, aydınlatmalı sürücü ve yolcu makyaj aynası, iç mekan aydınlatma, arka kol dayama, buğu çözücü sistemli arka camlar, gündüz yanan farlar, led ön farlar, led ön sis farları, led arka stop lambaları, far yükseklik ayarı, gövde rengi yan aynalar ve kapı kolları ve otomatik yanan farlar gibi özellikler yer alıyor.

Toyota Corolla Cross Hibrit modelinde diğer özellikler ise; toz ve polen filtresi, çift bölgeli otomatik klima, yağmur sensörü, akıllı çalıştırma sistemi, 10.5" Toyota Touch® multimedya sistemi, 12.3" dijital renkli gösterge ekranı, kablosuz Apple CarPlay®, Android Auto™ ve direksiyondan kumandalı müzik sistemi gibi özellikler yer alıyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Toyota Corolla Cross Hibrit ve Toyota modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×