C-HR Ametist Moru C-HR Galaksi Beyazı C-HR Metalik Gri C-HR Parlak Gümüş Gri C-HR Pasifik Mavisi C-HR Siyah C-HR Egzotik Kırmızısı (Siyah Tavan) C-HR Egzotik Kırmızısı (Siyah Tavan) C-HR Galaksi Beyazı (Siyah Tavan) C-HR Metalik Gri (Siyah Tavan) C-HR Parlak Gümüş Gri (Siyah Tavan) C-HR Pasifik Mavi (Siyah Tavan) C-HR Çift Renk Amber C-HR Galaksi Beyazı C-HR Çift Renk Kristal Gümüş Gri C-HR Çift Renk Pasifik Mavi
Toyota Toyota

C-HR

min. ₺1,842,500
maks. ₺2,176,000
Otomatik Hibrit Benzin
Passion 1.8 Hibrit e-CVT
Bagaj Hacmi 388 L
Otomatik Hibrit Benzin
Passion X-Sport 1.8 Hibrit e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 4,9 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 388 L
Otomatik Hibrit Benzin
Passion X-Style 1.8 Hibrit e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.9 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 388 L
ücretsiz teklif al

video

galeri

C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR C-HR

kullanıcı yorumları

  • MisafirC-HR 11/12/2021 17:31
  • MisafirC-HR 24/08/2023 17:41
  • MisafirC-HR 06/02/2024 21:51

Toyota C-HR 

Toyota C-HR, hibrit model otomobillerin içinde en gelişmiş sisteme sahip olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca model, 1.2 Benzinli Turbo motor seçeneğini de bünyesinde barındırmaktadır. Toyota C-HR modeli ayrıca, yüksek performans ve oldukça düşük olan yakıt tüketimi sağlayan, hafif ve kompakt elektrik motoruyla birlikte sürücülere, gelişmiş 1.8 litre benzinli motoru da sunmaktadır. Toyota C-HR, sizlere konser tadında uzun keyifli ve konforlu yolculuklar sunmak için tasarlanmış ve üretilmiştir. Model, opsiyonel olarak sunulan JBL Premıum müzik sistemine sahiptir. JBL Premium müzik sistemi, 576 watt gücündeki 9 hoparlörle eşsiz bir müzik deneyimi sunacaktır. Ayrıca sistem teknik açıdan, eksiksiz müzik kodlama özelliğine de sahip olma özelliğini taşımaktadır. Bu özelliği ile de Toyota C-HR, segmentindeki en kaliteli müzik deneyimini sizlere ve sevdiklerinize yaşatacaktır.

Toyota C-HR Modeli'nin her detayı sizin konforunuz ve zevkiniz için özenle tasarlanmıştır. Model de; mükemmel dış tasarımına ek ve onu tamamlarşekilde tasarlanan bir iç mekan tasarımı mevcuttur. Modelin iç tasarımında; yüksek kalite ürünler kullanılmıştır. Ayrıca iç mekan tamamen sürücü odaklı bir görüntü vermektedir. Bu sürücü odaklı olan mekan özellikleri olarak da; direksiyon sistemi ve sanal kokpit örnekleri verilebilmektedir. Bütün bu özelliklerinin yanında, SUV ailesinden olma özelliğini de taşıyan Toyota C-HR; hatcback kullanıyor hissi uyandırması ile de eşsiz bir sürüş deneyimini sizlere sunacaktır. Hibrit motor seçeneğini de bünyesinde bulunduran Toyota C-HR; uzun yolcuklarda oldukça rahat edeceğinizbir şekilde üretilmesinin sonucu olarak; oldukça sessiz ve pürüşsüz bir sürüş sağlayacaktır. Bu durum şehirle ve geniş olarak dünya ile uyumunuzu arttıracaktır. Toyota C-HR Modeli'nde güvenliğiniz ise her detayın üstünde tutulmaktadır. Sizin ve sevdiklerinizin güvenliği marka ve özelinde model için vazgeçilmez ve ödün verilmez bir noktadır. Modelde; yaya algılama özellikli ön çarpışma önleyici sistem (PCS) bulunmaktadır. Bu sayede dikkatsizlik sebepli kazaların önüne geçilmiş, hem sizin hem yayaların güvenliği sağlanmış olacaktır. Ayrıca; Toyota C-HR modellerinde, şerit takip sistemi direksiyon uyarısı ile birlikte sunulmaktadır. Modelde ayrıca, otomatik yanan uzun farlar ve adaptif hız sabitleme sistemi de bulunmaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Toyota C-HR ve Toyota modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement