EQB Mat Dağ Grisi EQB Metalik Dağ Grisi EQB Metalik Denim Mavisi EQB Metalik Digital Beyaz EQB Metalik İridyum Grisi EQB Metalik Kozmos Siyahı EQB Metalik Patagonya Kırmızısı EQB Metalik Rose Gold
Mercedes - Benz Mercedes - Benz

EQB

min. ₺2,628,000
maks. ₺3,250,000
Otomatik Elektrikli
AMG+ 250 73.9 kWh (190 bg)
Ortalama Yakıt Tüketimi 16.2 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 495 L
Otomatik Elektrikli
AMG+ 350 4MATIC Elektrik 292 BG
Ortalama Yakıt Tüketimi 16.2 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 495 L
ücretsiz teklif al

video

The All-Electric EQB: This is for New Dimensions
Tamamen elektrikli Mercedes EQB
Mercedes EQB (228hp) - Visual Review!
Mercedes-Benz Yeni EQB 350 4Matic | Mercedes-EQ New EQB 350 4Matic
Mercedes Benz EQB 300 4matic | AMG Line |
Euro NCAP Crash & Safety Tests of Mercedes-EQ EQB 2019
Mercedes EQB 300 4Matic Lüks SUV-Dış ve İç detay

galeri

EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB EQB

kullanıcı yorumları

  • MisafirEQB 15/11/2022 15:09
  • MisafirEQB 11/07/2023 16:13

Mercedes-Benz EQB

Mercedes-EQ’dan Yeni Mercedes-Benz EQB, Mercedes-EQ'ya özel tasarımı, köşeli ve karakteristik bir stil ile uyum içinde birleştirir. Yedi kişilik koltuk seçeneği, geniş yükleme ve bagaj alanı ve MBUX bilgi ve eğlence sistemi ile elektrikli sürüşü yepyeni bir deneyim yaşamanızı sağlar. Tamamen elektrikli Mercedes-Benz EQB, Mercedes-EQ'ya özgü tasarımı, köşeli ve karakteristik bir stil ile karşınıza çıkıyor.

Mercedes-Benz EQB'deki sezgisel olarak ayarlanabilir konfor donanımları, işlevsel alan konsepti ve akıllı güvenlik sistemleri, elektrikli sürüş keyfini doyasıya çıkarmanızı sağlar. Mercedes-Benz EQB'nizi nasıl şarj edeceğinize siz karar veriyorsunuz. Evde Mercedes-Benz Wallbox (Duvardan şarj ünitesi) ile konforlu bir şekilde veya yolda, birçok yerde bulunan, halka açık şarj istasyonlarında şarj etme imkanına sahipsiniz.

Mercedes-Benz EQB ilk bakışta büyüleyen tasarıma sahiptir. Karakteristik siyah krom detaylara sahip ızgara tasarımı ve hem ön hem arkada baştan sona uzanan LED ışık bandı ile EQB, Mercedes-EQ ailesinde kendini gösteren bir tasarıma sahip olarak karşınıza çıkar. Her sürüş deneyiminizde teknolojiyi hissedersiniz. Rosé-gold rengindeki elemanlar ve arkadan aydınlatılmış süslemeler Mercedes-Benz EQB'nin iç mekanındaki modern yüksek teknolojili ambiyansı hissetmenizi sağlar.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Mercedes-Benz EQB ve Mercedes-Benz modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement