Discovery Sport Hibrit Beyaz Discovery Sport Hibrit Gri Discovery Sport Hibrit Gümüş Discovery Sport Hibrit Karpat Gri Metalik Discovery Sport Hibrit Kırmızı Discovery Sport Hibrit Siyah
Land Rover Land Rover

Discovery Sport Hibrit

min. ₺4,647,142
maks. ₺5,396,334
Otomatik Plug-in Hibrit
S 1.5 309 BG Benzin - Plug-in Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 1.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 963 L
Otomatik Plug-in Hibrit
R-DYNAMIC SE 1.5 309 BG Benzin - Plug-in Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 1.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 963 L
Otomatik Plug-in Hibrit
R-DYNAMIC HSE 1.5 309 BG Benzin - Plug-in Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 1.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 963 L
ücretsiz teklif al

video

Land Rover Discovery Sport P300e Hybrid

galeri

Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit Discovery Sport Hibrit

kullanıcı yorumları

Land Rover Discovery Sport Hibrit

Land Rover Discovery Sport Hibrit ile yeni maceralara hazırlıklı olun. Land Rover Discovery Sport Hibrit sportif ve çevik bir araçtır. Şehir içi ve normal arazi şartlarında bile rahatlıkla kullanılabilen SUV modelidir. Yeni nesil activity key özelliği ile anahtar kaybetme derdiniz kalmaz. Su geçirmez ve sağlam bir bileklik ile aracınızı kilitleyip açabilirsiniz. Farklı sürüş modlarını hareket halinde kullanabilirsiniz. Terrain Response 2 ile sürüş modunu kendinize göre ayarlayın.

Land Rover Discovery Sport Hibrit, Plug in hybrid teknolojisine sahip olduğundan yakıt verimliliği sağlar. Aracın süspansiyon ve direksiyon ayarlarını ön konsolda bulunan dokunmatik ekran üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Farklı motor seçenekleri ve opsiyonel özellikler Land Rover Discovery Sport Hibrit fiyatı üzerinde etkilidir. Kendi maceranıza atılmak için opsiyonel özelliklerden dilediğinizi aracınıza ekletebilirisiniz.

Land Rover  Discovery Sport Hibrit 5+2 koltuk seçeneğine sahiptir. Sürücü ve 6 yolcu ile yeni maceralara atılabilirsiniz. Koltuk kombinasyonlarını dilediğiniz şekilde yapabilme imkanınız var. Bu aracın geniş bagaj hacmi vardır. Arka sırada bulunan ikinci koltuk sırasını katlayarak bagaj hacmini daha da artırabilirsiniz. Arka koltuklardan sadece birini katlayarak da alan kazanabilirsiniz. Clearsight dikiz aynası arka kısımda engellenmeyen bir görüş sağlar. Yeni matrix led farlar görüş açısını artırır. Adaptif led farlar işlevselliği vurgular.

Land Rover Discovery Sport Hibrit’in çok sayıda sürücü asistan hizmeti bulunur. Güvenli park ve yol tutuşu için bu asistandan yararlanabilirsiniz. Sürüş deneyimini ve yol tutuşunu artırmak için bir dizi yeniliğe sahiptir. Yeni ara yüze sahip akıllı teknoloji sistemleri, dokunmatik ekranı ve telefonlarla uyumlu uygulamalar işlevselliği artırır. Bilgi ve eğlence sistemlerini sürücü bulunduğu yerden kolayca kullanabilir. Akıllı telefonlarla uyumlu kablosuz şarj özelliği bulunur. Araçtayken araç anteni sayesinde telefonunuzla daha net görüşmeler sağlarsınız. Nanoe iyonizasyon özelliği opsiyonel olup içerdeki havayı filtreler. Alerjisi olan kişiler için ideal bir sistemdir.  Derinlik sensörü ile sulardan bile rahatça geçebilirsiniz. Arazi şartlarında sürüş için 3D çevre görüş kamerasına sahiptir. ClearSight Ground View ile aracınızı kullanırken altında ne olduğunu bu kamera ile görebilirsiniz. Bu gibi daha birçok özelliği bulunan Land Rover Discovery Sport Hibrit ile sınırları kaldırın.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Land Rover Discovery Sport Hibrit ve Land Rover modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement