MG'den Eylül Kampanyası

MG'den Eylül Kampanyası

​​​​​​​MG, sonbaharın gelişi ile birlikte Eylül ayına özel düşük faizli kredi veya takas desteği ile sıfır araç sahibi olmak isteyen kullanıcılara özel fırsatlar sunuyor.

MG, sonbaharın gelişi ile birlikte Eylül ayına özel düşük faizli kredi veya takas desteği ile sıfır araç sahibi olmak isteyen kullanıcılara özel fırsatlar sunuyor. MG’nin, benzinli ve elektrikli çift motora sahip hem şebeke elektriğinden hem de sürüş esnasında şarj olabilen bataryası ile hiç benzin tüketmeden günlük şehir içi kullanım imkanı sunan E-HS PHEV modelinde 400 bin TL için 12 ay vade ve %0,99 faiz oranına sahip kredi fırsatı imkanı sağlıyor.

Bagajında katlanabilir e-bisiklet olan benzinli ZS modeli için ise 200 bin TL için 12 ay sıfır faizli kredi veya 25 bin TL takas desteği imkanı kullanıcılara sunuluyor.

MG, diğer hibrit türlerinden farklı olarak benzinli ve elektrikli çift motora sahip, istenirse şebeke elektriğinden istenirse de sürüş esnasında şarj olabilen bataryası ile hiç yakıt tüketmeden 52 kilometrelik sürüş menzili imkanı sunan ve C SUV segmentindeki rakiplerine kıyasla avantajlı boyutları ve yüksek donanımıyla ön plana çıkan E-HS PHEV modelinde 400 bin TL için 12 ay vade ve %0,99 faiz oranına sahip kredi imkanını kullanıcılarına sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bagajında katlanabilir e-bisiklet olan, ZS 1.0T Luxury modeli için ise 200 bin TL için 12 ay sıfır faizli kredi veya 25 bin TL takas desteği fırsatı Eylül ayı boyunca kullanıcılara sunuluyor.