Yeni SEAT Ibiza Ülkemizde Satışa Sunuldu

Yeni SEAT Ibiza Ülkemizde Satışa Sunuldu

SEAT’ın ikonik modeli Ibiza, modern tasarım ve teknolojiyi bir araya getirdiği bir versiyonu ile ülkemizde satışa sunuldu. Yeni Ibiza, LED aydınlatma teknolojisi, yenilenen bilgi-eğlence sistemi, Apple CarPlay ve Android Auto destekli Full Link ile daha y

Seat’ın ikonik modeli Ibiza, modern tasarım ve teknolojiyi bir araya getirdiği bir versiyonu ile ülkemizde satışa sunuldu. Yeni Ibiza, LED aydınlatma teknolojisi, yenilenen bilgi-eğlence sistemi, Apple Carplay ve Android Auto destekli Full Link ile daha yüksek bağlanabilirlik özelliklerini kullanıcıya birlikte sunacak. Yeni Ibiza Seyahat ve Şerit Takip Asistanı gibi yeni destek sistemleri ile daha güvenli bir sürüş deneyimi vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Markanın 6 milyon adetten fazla satışla en başarılı modelleri arasında yer alan Ibiza, yenilenen haliyle Türkiye’de satışa sunuldu. Yeni Ibiza 200 Nm tork ve 4,8 lt’lik ortalama  yakıt tüketim değerleri ile geliyor. 0’dan 100 km/s’e 10,3 saniyede ulaşan 195 km/s hıza ulaşabiliyor. İlk etapta ülkemizde Style donanım seviyesinde ve 7 ileri DSG otomatik şanzımanla sunulan Yeni Ibiza, önümüzdeki aylarda 5 ileri manuel şanzımanlı 1.0 Evo 80 HP motor seçeneği ile karşımıza çıkacak.

Dış Görünümü Yenilendi

Yenilenen Seat İbiza modeli tasarım açısından birçok yeniliği üzerinde barındırıyor. Daha fazla görüş ve daha düşük enerji tüketimi sağlayan LED teknolojisi her versiyonda yer alan detaylardan. EcoLED ve Mercekli Full LED olarak iki farklı seçeneği bulunan ön far teknolojisi aracın dış görünümünü tamamlayan detaylar arasında. Araç üzerinde bulunan alüminyum alaşımlı yeni jant tasarımları aracın dinamik ve sportif duruşunu da ön plana çıkarıyor. Arka kısmında el yazısı ile yazılan model logosu; ön kısmı mat ve kenarlarında parlak yeni iki farklı tonda krom kaplamalı yeni Seat logosu hem ön hem de arkada araca şık bir son dokunuş katıyor. Yeni SEAT Ibiza’da yapılan değişiklikler, renk seçeneklerinde de var.  Safir Mavi ve Asfalt Mavi renk seçenekleri ilk defa modelde yeni sunulan renkler olarak ön plana çıkıyor.

İç Tasarımda Devrim

Seat Ibiza modelinde kullanılan yeni malzemeler, teknolojiler ve aydınlatma sistemleri daha yüksek bir kalite algısı oluşturuyor. Yeni bilgi-eğlence sistemi, yeni iç tasarımın en önemli noktalarından biri olarak dikkat çekiyor. Sürücünün göz hizasında yer alan yükseltilmiş ekran, artık daha ergonomik bir pozisyona sahip. Yüzde 20’den daha fazla büyüyen dokunmatik ekran standart olarak 8,25” genişliğinde; opsiyonel olarak ise 9,2” genişliğinde alınabiliyor. SEAT’ın diğer modellerinden de bilinen 10,25” Dijital Gösterge Paneli de yeni Seat Ibiza’daki teknolojik yenilikler arasında yer alıyor.

Advertisement Advertisement