Volkswagen ID. Buzz'ın Seri Üretimine Başlandı

Volkswagen ID. Buzz'ın Seri Üretimine Başlandı

​​​​​​​Volkswagen Ticari Araçlar, Microbus'ın yeniden hayata geçirilmesi hususunda ilk adımları büyük bir atmış durumda.

Volkswagen Ticari Araçlar, Microbus'ın yeniden hayata geçirilmesi hususunda ilk adımları büyük bir atmış durumda. Bu nedenle ID. Buzz, küllerinden doğan ikona uyumlu hale getirilmek için fabrikanın son iki yılda elden geçirildiği Hannover'deki montaj hattından çıkarılıp hayatımıza dahil olmaya hazırlanıyor. Avrupa da ki kullanıcılara teslimatlar bu sonbahar itibarı ile yapılmaya başlanacak.

ID. Buzz, Kargo modeli için Almanya'da 46.455 eurodan başlayan fiyatlarla satıldığını belirtelim. Beş kişilik ID. Buzz Pro'nun ise 56.606 eurodan perakende satışta olduğunu da belirtelim. Üretim süreci son noktasına, yani tam hıza ulaştığında üretimin kapasitesi 125.000 araç civarında olduğunu söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ID.Buzz için ABD'ye özel bir versiyon geleceğini söyleyelim. Volkswagen şu anda sadece tek bir elektrik motora sahip arkadan çekişli bir model ürettiğini biliyoruz. ID. Buzz ise dört tekerlekten çekiş sistemine sahip olduğunu söyleyelim.