SKODA’dan “Onur Ödülü” aldı!

SKODA’dan “Onur Ödülü” aldı!

SKODA Türkiye Distribütörü Yüce Auto’nun Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce, markanın kurucuları Václav Laurin ve Václav Klement adına verilen “Yaşam Boyu Onur Ödülü”nün sahibi oldu.

Skoda Türkiye Distribütörü Yüce Auto’nun Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce, markanın kurucuları Václav Laurin ve Václav Klement adına verilen “Yaşam Boyu Onur Ödülü”nün sahibi oldu.

Skoda’nın Türkiye Distribütörlüğünü 1989 yılından bu yana sürdüren Yüce Auto SkodaYönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce’ye ödülü, Çekya’da düzenlenen törenle ŠKODA Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Martin Jahn ve ŠKODA Auto Uluslararası Satışlar Sorumlusu Jan Procházka tarafından sunuldu.

Yüce, aynı zamanda Çekya Dışişleri Bakanlığı Diplomasi Liyakat Madalyasının da sahibi. Ahmet Yüce, “Benim için ülkemde bir markayı temsil etmekten öte, bir yaşam biçimi olan Skoda markasının şahsıma layık gördüğü Onur Ödülü için teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Siz de sitemiz üzerinden tüm marka ve model araçlar için fiyat teklifi alabilir, araç karşılaştırmaları yapabilir ve size uygun araca sahip olabilirsiniz.