Peugeot Ağustos Ayı Sıfır Faiz Kampanyası

Peugeot Ağustos Ayı Sıfır Faiz Kampanyası

Peugeot tarafından Peugeot SUV 2008’e, 60 bin TL için 12 ay sıfır faiz fırsatı imkanıyla sahip olunabiliyor.

Peugeot, ağustos ayına özel sıfır faizli kredi imkânı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunmaya devam ediyor. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, Peugeot Türkiye’nin ağustos ayı kampanyası kapsamında, tüm Peugeot modellerinde geçerli sıfır faizli kredi imkânına yer verildiğini belirtelim.

Kampanya kapsamında, Peugeot SUV 2008’e, 60 bin TL için 12 ay sıfır faiz fırsatı imkânıyla sahip olunabiliyor.

Tasarımı, yenilenen ön yüzü, farklı gövde renkleri ve “Black Pack” seçeneği ile dikkatleri üzerine çeken yeni Peugeot SUV 3008’de yedi kişilik oturma kapasitesi, yeni Peugeot i-Cockpit ve Night Vision ile segmentinde tek 1.5 lt BlueHDi dizel motora yer verildiğini belirtelim. yeni Peugeot SUV 5008’de ise 90 bin TL için 12 ay sıfır faizli kredi avantajı sağlanıyor.

Sedan ve Hatchback Modellerde de Fırsatlar Devam Ediyor

Peugeot Türkiye’nin ağustos fırsatları, tasarımı ve teknolojisiyle dikkati çeken sedan ve hatchback modellerinde de bu fırsatlar sunuluyor.

2020 yılında Avrupa’da yılın otomobili ödülüne (European Car of the Year) layık görülen yeni Peugeot 208, 12 ay sıfır faizli kredi veya 50 bin TL için 12 ay yüzde 0,99 seçenekleriyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Peugeot 208’de fiyatlar 199 bin TL’den başlıyor. Peugeot 508 ise 90 bin TL için 12 ay sıfır faiz fırsatıyla satışa sunuluyor.

Advertisement Advertisement