Fiat'tan Yaz Ayına Özel Kampanya

Fiat'tan Yaz Ayına Özel Kampanya

Tofaş tarafından yapılan açıklamaya göre, marka yaptığı kampanyalarla tüketicinin hayatını kolaylaştırıyor. Bu kapsamda Egea ailesi, haziran ayında 157 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar ve Koç Fiat Kredi (KFK) aracılığıyla 50 bin TL’ye 12 ay, yüzde 0,99 fa

Bu yılın ilk beş ayında ülkemizde en çok tercih edilen marka olan Fiat yaza özel satış kampanyası başlattı.

Tofaş tarafından yapılan açıklamaya göre, marka yaptığı kampanyalarla tüketicinin hayatını kolaylaştırıyor. Bu kapsamda Egea ailesi, haziran ayında 157 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar ve Koç Fiat Kredi (KFK) aracılığıyla 50 bin TL’ye 12 ay, yüzde 0,99 faizli kredi imkânı ile satın alınabiliyor.

Fiat Özel Kampanyalar Sunuyor

Konfor, tasarım ve teknolojiye herkesin ulaşabilmesi misyonu ile karşımıza çıkan marka ayrıca ailelerin konforunu yaşaması için 500L ve sportif SUV 500X modelinde de özel satış kampanyaları sunuyor. 7 inçlik dokunmatik ekrana sahip U-Connect bilgi-eğlence sistemi, Apple Car Play ve Android Auto desteği bulunan Fiat 500L ailesinin "hem becerikli bir aile otomobili hem de havalı 500'L"nin Cross versiyonu, 213 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor. Özel tasarım detayları ile dikkati çeken Fiat 500X SUV ise 69 bin TL'ye varan indirimle tüketicilere sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hibrit Fiat Panda ve ikonik Fiat 500’ler için ise özel metalik renk hediye kampanyası ile satışa sunuluyor. Fiat 500'ler için sunulan metalik renk hediye kampanyasına ek olarak, 5 bin TL'lik indirim fırsatı da bulunuyor.

Advertisement