Suzuki'den Hibrit Araçlar İçin Kampanya

Suzuki'den Hibrit Araçlar İçin Kampanya

2021 yılında hibrit motorlarını piyasaya sunan Suzuki Türkiye’nin kendi satışları içindeki hibrit payı yüzde 90 seviyesinin üzerine çıktı.

2021 yılında hibrit motorlarını piyasaya sunan Suzuki Türkiye’nin kendi satışları içindeki hibrit payı yüzde 90 seviyesinin üzerine çıktı.

Dünya otomotiv pazarı hızla çevreci dönüşümü yakalamak için çalışmalarını sürdürürken, Suzuki de bu alanda  öncü markalardan biri olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Türkiye pazarında satılan arazi aracı Jimny dışındaki tüm modellerini akıllı hibrit teknolojisi ile donatan marka, 2021 yılında ülkemizdeki toplam satışları içinde yüzde 90’ın üzerinde hibrit satış oranı yakaladı.

Yakıt ekonomisinin en önemli gündem maddesi olduğu bugünlerde Suzuki, sahip olduğu Akıllı Hibrit Teknolojisini “Test Etmeden Bilemezsin” sloganı ile tüm Türkiye’deki yetkili satıcılarda kullanıcılara deneyimletmeyi hedefliyor. Geleneksel hibritlere göre daha hafif ve ilk yatırım maliyeti az olan Akıllı Hibrit Teknolojisi  hem tasarruf sağlıyor hem de performanstan ödün vermiyor.

2021 yılında B-Hachback sınıfının en çok satan hibrit modeli olan Suzuki Swift Hibrit’ten sınıfının lider Hibrit SUV’u Vitara’ya kadar tüm modelleri ile test sürüş yapıyor.

Hibrit modelleriyle Türkiye’de öncü markaları arasında ter alan Suzuki, bizleri Mart ayına özel bir kampanyayla karşılıyor. Segmentinde performansı ile öne çıkan Vitara Hibrit için 150.000 TL için 15 ay vade ile yüzde 0.99 faizli kredi desteği sunuluyor.

Markanın Türkiye’de temsilciliğini yapan Doğan Trend Otomotiv CEO’su Kağan Dağtekin “Akıllı Hibrit Teknolojisi Avrupa’daki sıkı regülasyonlar sebebiyle ortaya çıktı. Geleneksel hibrit otomobillerin tasarruf özellikleri ön plandayken bu otomobillerde tasarruf ve performans beraber optimize edildi. Şehirde dik yokuşlarda, Otobanda perfomanslı kullanımda zorlanan geleneksel hibritlerden en önemli farkı performansın ön planda tutulmuş olması.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı hibrit teknolojisi sayesinde yüzde 20’ye varan bir yakıt tasarrufu sağlanırken, elektrik destekli turbo motor sayesinde performanstan ödün verilmiyor. Akıllı Hibrit ile geleneksel hibrit arasındaki farkı tüm müşterilerimizin deneyimlemesini önemsiyoruz. Zira her iki teknolojinin kendine has avantajları var.

Dolayısı ile kullanıcıların ikisi arasındaki farkı ve kendi kullanımlarına en uygun olanı denemeden anlamaları mümkün değil. Yaptığımız pazar araştırmalarından çıkarttığımız mottomuz ise: Yokuştan korkmayan Hibrit oldu” ifadelerini kullandı.

Advertisement Advertisement