Peugeot'dan Yılın Son Kampanyası

Peugeot'dan Yılın Son Kampanyası

Peugeot Türkiye, aralık ayında yenilikçi teknolojiler ile beraber donatılmış binek otomobil ve ticari araç ürün yelpazeleri için özel kredi imkanları sunuyor.

Peugeot Türkiye, aralık ayında yenilikçi teknolojiler ile beraber donatılmış binek otomobil ve ticari araç ürün yelpazeleri için özel kredi imkanları sunuyor.

Peugeot Türkiye tarafından yapılan açıklamada kampanya kapsamında, Hatchback segmentinin özgün tasarımlı sportif modeli Peugeot 208, sıfır faizli kredi imkânı ile sunuluyor.

Peugeot, yeni nesil i-Cockpit, EAT8 tam otomatik şanzıman ve yarı otonom sürüş seçeneklerinin sunulduğu SUV ailesinin üyelerinden Peugeot SUV 2008 için 60 bin TL'ye 12 ay vadeli sıfır faizli kredi imkanı sunuyor.

7 kişilik oturma kapasitesi, yeni Peugeot i-Cockpit ve Night Vision’la segmentinde tek 1.5 lt BlueHDi dizel motora sahip Peugeot SUV 5008 ise 100 bin TL için 12 ay sıfır faizli kredi avantajı sağlıyor.

Aracın konforu, gücü ve teknolojisi ile maksimum sürüş keyfi sunan Sedan sınıfının yüksek performanslı modeli Peugeot 508, yine 100 bin TL için 12 ay vadeli kredi seçeneği ile kullanıcılara sunuluyor.

Peugeot Ticari İçin Yılın Son Fırsatı

Peugeot tarafından yapılan açıklamada hafif ticari araç modelleri için aralık ayında kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu kapsamda BlueHDi dizel motor seçenekleri ve 8 ileri tam otomatik EAT8 şanzımanla dikkat çekiyor. Kullanıcılara yüksek verimlilik sunan, SUV görünümlü tasarımı ve teknolojisiyle de sınıfının çok yönlü aracı Peugeot Rifter’a, ay boyunca 80 bin TL için 15 ay sıfır faizli kredi imkânıyla sahip olunabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Peugeot tarafından tüm diğer hafif ticari araç modelleri de uygun kredi seçenekleriyle ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Ticaretin profesyonelleri, Peugeot Expert Van, Expert Traveller, Partner Van ve Boxer Van modellerine, ister 15 ay yüzde 0,99 ister 12 ay sıfır faizli kredi seçenekleriyle ulaşabiliyor.

Siz de sitemiz üzerinden tüm marka ve model araçlar için fiyat teklifi alabilir, araç karşılaştırmaları yapabilir ve size uygun araca bayiye gitmeden sahip olabilirsiniz.

Advertisement Advertisement