Elektrikli Araç Alana İndirim Geldi!

Elektrikli Araç Alana İndirim Geldi!

Elektrikli araç satın alanlar, I-REC (Uluslararası Yenilenebilir Enerji) sertifikalı elektriği otomobil şarjında ve evsel tüketimde avantajlı fiyatlarla kullanma ihtimali bulabilecek.

Elektrikli araç satın alanlar, I-REC (Uluslararası Yenilenebilir Enerji) sertifikalı elektriği otomobil şarjında ve evsel tüketimde avantajlı fiyatlarla kullanma ihtimali bulabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli Araç Alana İndirim Geldi!

"Sıfır Karbon" ekonomisi ve hedefleri doğrultusunda birçok sektörde olduğu gibi otomotivde de elektrik dönüşümü gerçekleşiyor. Borusan otomotiv ve EnBW Enerji'ninanlaşmasıyla BMW marka elektrikli otomobil kullanıcıları I-REC (Uluslararası Yenilenebilir Enerji) sertifikalı elektriği avantajlı fiyatlarla hem evsel tüketimlerinde hem de elektrikli otomobillerinin şarjı sırasında kullanma imkanı elde edecek.

Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Hakan Tiftik, “iklim krizi ve çevresel farkındalık arttıkça elektrikli ve hibrit otomobillere yönelik talebin de hızla yükseldiğini görüyoruz. Elektrikli ve plug-in hibrit teknolojili BMW sahibi doğa dostu kullanıcılarımıza karbon-nötr bir hayat fırsatı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Advertisement Advertisement