ZES, Elektriklide Özel Fırsatlar Sunuyor

ZES, Elektriklide Özel Fırsatlar Sunuyor

Türkiye’nin 81 ilinde karşımıza çıkan elektrikli araç şarj istasyonlarıyla elektrikli araç altyapısını geliştiren ZES (Zorlu Energy Solutions), SKYWELL müşterileri için özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Türkiye’nin 81 ilinde karşımıza çıkan elektrikli araç şarj istasyonlarıyla elektrikli araç altyapısını geliştiren ZES (Zorlu Energy Solutions), Skywell müşterileri için özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Ulu Motor çatısı altında Türkiye pazarına giriş yapan SKYWELL’in özel showroomları, SKYHOUSE noktalarında DC hızlı şarj istasyonlarıyla yer alan ZES, buna ek olarak SKYWELL müşterilerine özel logolu kartı indirim imkanı da sağlıyor.

Ulubaşlar Grubu şirketlerinden Ulu Motor Distribütörlüğü ile Türkiye pazarına çok hızlı bir giriş yapan ve Türk tüketicisi tarafından büyük ilgi ile karşılanan Skywell, müşterilerine yenilikler sunmayı amaçlıyor.

Güçlü tasarımı, performanslı batarya teknolojisi, 520 km’ye çıkabilen menzili, yarı otonom sürüş, akıllı özellikleri ve en önemlisi 8 yıl 150 bin km batarya garantisi ile dikkatleri üzerine çeken Skywell, ZES (Zorlu Energy Solutions) ile imza attığı ortaklık ile müşterilerine özel imkanlar sunuyor.

Kasım ayı itibarı ile markanın elektrikli SUV modeli ET5’i Türkiye pazarına sunan SKYWELL, müşterilerine özel kart seçeneği ve indirim imkânı da sağlıyor. Markanın SKYHOUSE ismini verdiği showroomlarında DC Hızlı şarj istasyonları kurarak müşterilerin servisine açan ZES aynı zamanda özel Skywell logolu kartları da kullanıcının kullanımına sunuyor. Skywell logolu ZES kartları ile şarj noktalarından araçlarına enerji yüklemesi yapan müşteriler özel indirim imkânının da sahibi oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Skywell markasına özel olarak devreye alınan, bir otomobil showroomundan çok daha fazlasını sunan SKYHOUSE noktalarında özel bir deneyim imkânı da var. Bu noktada, Skywell müşterileri için oturma odası konforunda bir ortamda üst düzey bir deneyimi sunan marka, ZES şarj noktalarıyla da bu noktaları bir üst seviyeye çıkarıyor.

Advertisement Advertisement