TOGG Gemlik'te 1500 Kişi İstihdam Edecek

TOGG Gemlik'te 1500 Kişi İstihdam Edecek

Yerli otomobil geliştirme çalışmalarına sürdüren Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG),Gemlik Tesisi'ndeki üst yapı inşaatı için bu ay 220, toplamda ise bin 500 personelin istihdam edileceğini açıkladı

Yerli otomobil geliştirme çalışmalarına sürdüren Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG),Gemlik Tesisi'ndeki üst yapı inşaatı için bu ay 220, toplamda ise bin 500 personelin istihdam edileceğini açıkladı. TOGG'un sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "2021 yılına planlarımız doğrultusunda üst yapı çalışmalarına başlayarak girdik. Gemlik Tesisimizde üst yapı inşaatı için Ocak ayında 220, toplamda 1.500 personel istihdam edilecek" ifadeleri kullanıldı.

500 Pertsonel İstihdam Edilecek

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG),Gemlik Tesisi'ndeki üst yapı inşaatı için bu ay 220, toplamda ise bin 500 personelin istihdam edileceği kamuoyu ile paylaşıldı.

TOGG markasının Twitter hesabından yapılan videolu paylaşımda, Gemlik Tesisi'ndeki çalışmalara ilişkin bilgiler de yer aldı.

Paylaşımda, "2021 yılına planlarımız doğrultusunda üst yapı çalışmalarına başlayarak girdik. Gemlik Tesisimizde üst yapı inşaatı için Ocak ayında 220, toplamda 1.500 personel istihdam edilecek" ifadelerine yer verildi.

Altyapı Çalışmaları Tamamlandı

Paylaşılan videoda, "Gemlik Tesisimizin zemin güçlendirme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Ana yüklenici firma, 'Yapı Merkezi' ile anlaşma imzalandı. Üst yapı için mobilizasyon alan çalışmaları başlatıldı. Üst yapı için ocak ayında 200 toplamda 1.500 personel istihdam edilecek. Toplamda 1.500 kişilik yatakhane, 350 kişilik yemekhane. Alt yapı çalışmalarına son durum; yapılan kazı 550 bin metreküp, yapısal dolgu 225 bin metreküp, zemin güçlendirme kolonu 30 bin 900 adet. Boya enerji ve gövde binalarının alt yapı çalışmaları tamamlandı" ifadeleri kullanıldı.