Şahsuvaroğlu Otomotiv, Barış Manço’nun aracını yeniledi

Şahsuvaroğlu Otomotiv, Barış Manço’nun aracını yeniledi

Temsilcisi olduğu Güney Koreli SsangYong’un Türkiye’deki ilk modellerinden biri olan 1997 model Musso’nun bakımını üstlenen firma, 2010 yılından bu yana Barış Manço Müzesi’nde sergilenen aracı yeniledi.

Şahsuvaroğlu Otomotiv, 22 yıl önce dünyaya gözlerini yuman Anadolu Rock müziğinin efsane ismi Barış Manço’nun otomobilini yenileyerek aracın zamana ayak uydurmasını sağladı.. Temsilcisi olduğu Güney Koreli Ssangyong’un Türkiye’deki ilk modellerinden biri olan 1997 model Musso’nun bakımını üstlenen firma, 2010 yılından bu yana Barış Manço Müzesi’nde sergilenen aracı yeniledi.

Şahsuvaroğlu Otomotiv, Barış Manço’nun Aracını Yeniledi

 “Barış Manço, Moda 81300” adresi ile hafızalarda yer edinen kendi evi olan müzede 10 yılda yaklaşık 400 bin ziyaretçi ile buluşturulan araç, pandemi nedeniyle kapalı olan müzenin online platformunda kendine yer buldu. Usta sanatçının aramızdan ayrılmadan önceki son görüntülerine eşlik eden Musso, Şahsuvaroğlu güvencesi ile ziyaretçilerini karşıladığını da belirtelim.

Şahsuvaroğlu Otomotiv Örnek Bir Davranışa İmza Attı

2007’den bu yana Güney Koreli Ssangyong modelinin Türkiye’deki tek temsilcisi olarak faaliyetlerini sürdüren Şahsuvaroğlu Otomotiv, Anadolu rock müziğinin efsane ismi, şarkıcı, besteci, söz yazarı ve televizyon programcısı Barış Manço’nun anılarını yaşatmak adına örnek bir girişime imza attı. 7’den 70’e herkesin çok sevdiği, efsane sanatçının özel eşyalarının sergilendiği Barış Manço müzesinde sevenleriyle buluşturulan özel aracının bakım ve onarımını üstlendi. Firma bu yaklaşımıyla 2010 yılından bu yana yaklaşık 400 bin ziyaretçi ile buluşturulan 1997 model Musso modelinin zamanla olan savaşında, onu galibiyete taşıdı.

Sevenleri İle Buluşuyor

Bundan 22 sene önce aramızdan ayrılan Barış Manço’nun piyanosu, sahne kıyafetleri, takıları, nota defterleri, müzik arşivi gibi özel eşyalarının sergilendiği Barış Manço Müzesi, sanatçının yaşamını sürdürdüğü evi olarak literatürde yer buluyor. “Barış Manço, Moda 81300” adresi ile bir zamanlar en çok hayran mektubunun gönderildiği müzede, ziyaretçileri sanatçının silikondan yapılan heykeli karşılıyor. Sanatçının aramızdan ayrılmadan önceki son görüntülerine eşlik eden Musso, Şahsuvaroğlu güvencesi ile online platform üzerinden kullanıcılarına merhaba diyor.

Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement