Alfa Romeo'ya 3 Ödül Birden

Alfa Romeo'ya 3 Ödül Birden

Alfa Romeo, "2021 Tüm Sınıflarda En İyi Markalar" konulu araştırmada "Kompakt Otomobil", "Orta sınıf Otomobil" ve "Orta sınıf SUV" kategorilerinde ödül almaya layık görüldü.

Alfa Romeo, Auto Bild tarafından düzenlenen "2021 Tüm Sınıflarda En İyi Markalar" araştırmasında "Kompakt Otomobil", "Orta sınıf Otomobil" ve "Orta sınıf SUV" kategorilerinde ilk sırada yer aldı ve ödüle layık görüldü.

Tofaş tarafından yapılan açıklamaya göre, Alfa Romeo, 60 binden fazla Auto Bild okuyucusu tarafından üç modeli ile üç farklı kategoride ödüllendirildi.

Alfa Romeo’nun farklı dizaynı, Auto Bild dergisi okuyucuları tarafından ödüle layık görüldü. Marka, derginin gerçekleştirdiği “2021 Tüm Sınıflarda En İyi Markalar” araştırmasında, üç modeli ile farklı kategorilerde ödül aldı.

Auto Bild, bu yıl onuncu kez gerçekleştirilen "Tüm Sınıflarda En İyi Markalar" araştırması kapsamında okuyuculardan farklı sektörlerden en iyi markaları oylamalarını istedi. Oylama kapsamında tasarım dahil olmak üzere otomobil satın almaya yönelik temel kriterler üzerinden değerlendirme yapıldı. Otomotiv sektöründe en küçük otomobilden SUV sınıfına kadar 14 segmentten 37 marka toplamında oy kullanıldı. Toplamda 60 binin üzerinde okuyucu oylamaya katıldı.

3 Farklı Kategoride ÖDüle Layık Görüldü

Alfa Romeo Giulietta, "Kompakt Sınıf Otomobil", Giulia "Orta Sınıf Otomobil" ve markanın tarihindeki ilk SUV olan Stelvio ise "Orta Sınıf SUV" kategorilerinde ödüle layık görüldü. Aynı zamanda Alfa Romeo Giulia ve Stelvio, Auto Bild satın alma araştırmasında üst üste beşinci kez sınıflarında ilk sırada yer aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

60 binden fazla okuyucu tarafından oylanan ve en güzel tasarıma sahip olan otomobil markası kanıtlayan Alfa Romeo’nun, bugüne kadar çok sayıda uluslararası ödül kazanan üç modeli olan Stelvio, Giulia ve Giulietta, kısa süre önce markanın yönetim merkezi haline de gelen Centro Stile'de dizayn edildi.

Alfa Romeo ekibinin tasarımcılarla yakın iş birliği içinde hayata geçirdiği otomobiller, güzellik ve dinamizmleri ile İtalyan markanın tasarımsal karakteristiğini vurguluyor.