Yeni MINI’ler Bahar Ayında Yollarda Olacak

Yeni MINI’ler Bahar Ayında Yollarda Olacak

Resolute Edition, 3 Kapı ve 5 Kapı MINI modelleri ile MINI Cabrio'nun geleneksel stilini, özgüvenli duruşunu vurguladı. Untold Edition ile MINI Clubman'in çok yönlü nitelikleri dışa yansıtılıyor.

Mini, Resolute, Untold ve Untamed Edition versiyonları ile bahar aylarında yollarda olacak.

Resolute Edition, 3 Kapı ve 5 Kapı MINI modelleri ile MINI Cabrio'nun geleneksel stilini, özgüvenli duruşunu vurguladı. Untold Edition ile MINI Clubman'in çok yönlü nitelikleri dışa yansıtılıyor. MINI 3 Kapı, 5 Kapı, Cabrio ve Cooper SE modelleri Resolute Edition ile standart modellerden oldukça farklı diyebiliriz. Resolute Bronze renkle tamamlanan dış detaylar arasında far çerçeveleri, radyatör ızgarası ve stoplara yer verildiğini belirtelim.

Standart Mini modellerine göre daha geniş boyutları ve ferah iç hacmiyle dikkat çekiyor. MINI Clubman, Untold Edition ile bu özelliklerine sportifliği de ekliyor. Untold Edition ile birlikte gelen Sage Green gövde rengi ve John Cooper Works Aerodinamik gövde kitinden esinlenerek tasarlanan ön ve arka rüzgarlıklar, MINI Clubman'e dinamik bir görünüm kazandırıyor. Bunun dışında motor kaputu ve tavan arasında uzanan beş adet dar şerit, Untold Edition'a özel olarak otomobilde bulunuyor. Ayrıca MINI Clubman Untold Edition, 18 inç boyutundaki Untold Spoke jantları ile uyum içinde olan parlak siyah kapı kolları, egzoz uçları, MINI logoları ve siyah renkli model yazılarıyla dış tasarımı tamamlayan detaylar arasında yer alıyor.

Araç 4 Çeker Sunuyor

4 çeker Mini Countryman Untamed Edition kullanıcısını spontane olarak doğaya çıkmaya ve yeni yollar keşfetmeye teşvik ediyor. Untamed Edition MINI Countryman'in kabini altında doğadan ilham alan yeşil ve mavi tonlara ağırlık verliyor. Özel olarak Highland Green ile renklendirilen Mini Yours Leather Lounge spor koltukları mavi ve yeşil kontrastına sahip dikişler tamamlıyor.