Opel, Astra Modelinin Görsellerini Paylaştı

Opel, Astra Modelinin Görsellerini Paylaştı

Opel, yeni Astra modeli hakkında detaylar paylaştı. Paylaşılan görsellerde araç hakkında birçok detay ve ipucuna yer verildiğini belirtelim.

Opel, yeni Astra modelinin geleceğine ilk bakışı atmamızı neden olan bazı görselleri medya ile paylaştı. Paylaştığı görsellerde yeni modelin bazı detaylarına yer verildiğini belirtelim. Ayrıca araca dair bazı ipuçlarına da yer verilmiş.


Yeni Opel Astra, yeni jenerasyon ile oldukça keskin çizgilere sahip. Tıpkı Mokka modelinde olduğu gibi, yeni Opel modeli Vizor mimarisini kullanıyor. Led matrix farların yer verildiği araç gelecek modelin adı ise yeni otomobilin bagaj kapağında yazılı bir şekilde karşımıza çıkıyor.


Peugeot 308 İle Aynı Platformu Paylaşıyor


Opel tarafından yayınlanan görsellerde hem bilgi-eğlence sisteminin hem de göstergelerin bulunduğu Pure Panel mevcut. Astra'da, bilgi-eğlence ekranı da sürücüye bakacak şekilde ayarlanmış gibi görünüyor. Bu ekranın altında ise Klima kontrolü için bir dizi fiziksel düğme yer alıyor.Yeni Opel Astra modelinde Peugeot 308 modelinde yer alan EMP2 platformuna yer verildiğini belirtelim.