FİLTRE

Fiyat
Kasa Tipi
Vites Tipi
Yakıt
Motor Hacmi
Otomobil aramanızda toplam 4 araç bulundu.
Suzuki Baleno
Min. 83.400 TL
Maks. 95.500 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Suzuki Jimny
Min. 168.700 TL
Maks. 173.700 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Suzuki Swift
Min. 90.150 TL
Maks. 114.000 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Suzuki Vitara
Min. 131.400 TL
Maks. 167.700 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
  • En Son Yapılan Yorumlar
  • En Çok Oylanan Yorumlar

Suzuki Kullanıcı Yorumları

Suzuki Kullanıcı Yorumları

SUZUKİ FİYAT LİSTESİ

Suzuki Markası'nın kuruluş tarihi 1920'dir. Suzuki'nin kurucusu olan, Michio Suzuki 1900'lerin başında dokumai dikiş makinası üretmekteydi. Ama 1920 yılında ani bir kararla ve büyük bir yatırım ile Suzuki'yi kurmuştur. Suzuki çok kısa bir süre içerisinde otomobil, motorsiklet ve deniz araçları üretmeye başlamıştır. Birinci Dünya Savaşı sonrası ülkesinin durumunu göre Suzuki, ''Suzuki Maruti '' isimli bir model piyasaya sürmüştür ve çok beğenilmiştir.1952 yılında, ''Power Free” isimli motorsikleti üreten Suzuki, 1955 yılında ise ''Colledo'' isimli motorsikleti üretmiştir. Daha sonraları ise, Japonya'nın otomobil ihtiyacını gidermek amacı ile ''360cc, 2-zamanlı, 'Suzulight' otomobillerini üretmiştir. Halkın ihtiyaçlarına ve ekonomik durumuna göre otomobil üreten Suzuki, daha sonraları da yarış arabaları üretimine girmek istemiştir. Ve yarış Motorsikletleri üretmiştir. Suzuki ayrıca, ''Aggressor 21” ismi ile bir de balıkçı teknesi üretmiştir. 2004 yılında, ''Wagon R'' ile zirveye ulaşan Suzuki'nin ''Ignis'' isimli modeli de 2003 yılında dünyanın en güzel aracı ödülünü almıştır.

Kaliteden ve güvenden yana asla taviz vermeyen ve güven odaklı otomobil üreten Suzuki Markası'nın aktif araç modellerine, araçbul.com üzerinden Suzuki kampanyaları ile ulaşabilir. Her anlamda size en uygun otomobili seçme şansını yakalayabilirsiniz.

 

SUZUKİ VİTARA

Suzuki Vitara, gelişmiş ALLGRIP 4WD teknolojisini bünyesinde barındırır. Yol koşulları fark etmeksizin Suzuki Vitara'nın yol tutuşu çok yüksektir ve güvenliğinizi üst düzey kontrol altında tutur. Radar fren destek sistemi, adaptif hız sabitleyicisi ve  acil durum sinyal sistemi ile güvenlik donanımları oldukça gelişkindir.Ayrıca, eğim iniş kontrol sistemine de sahiptir.

 

SUZUKİ BALENO

Suzuki Baleno, yeniden tasarlanan hali ile karşınızda. Daha alçak ve geniş olarak tasarlanan model, yeni tasarlanan platformu sayesinde oldukça hafif olma özelliğine de sahiptir. Suzuki Baleno'nun bir diğer öne çıkan özelliği de geniş bagaj hacimi ile size keyifli uzun yolculuklar vaad etmesidir. Suzuki Baleno, yüksek manevra kabiliyeti ile güvenliğinizi düşünürken, verimli yakıt tüketimi ile de bütçenizi düşünür.

 

SUZUKİ YENİ JIMNY

En zorlu hava ve arazi şartlarında dahi yanınızda olan Suzuki Yeni Jımny, başka araçların sizinle gelemeyeceği yerlere kolaylıkla gelebiliyor. ALLGRIP PRO ile Yeni Jımny Modeli'nin macera dolu dünyasına sizde korkusuzca adım atın. Her türlü hava ya da arazi de güvenliğinizi sağlayacak olan Suzuki Yeni Jımny, hava kanallı ön frenlere de sahiptir.

Tüm bu Suzuki modellerinin güncel fiyatlarına, Suzuki fiyat listesi aracılığı ile ulaşabilir, sitemizden fiyat ve model karşılaştırmasını da tek bir tık ile yapabilirsiniz.