FİLTRE

Fiyat
Kasa Tipi
Vites Tipi
Yakıt
Motor Hacmi
Otomobil aramanızda toplam 5 araç bulundu.
Subaru BRZ
Min. 290.900 TL
Maks. 299.900 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Subaru Forester
Min. 265.771 TL
Maks. 326.394 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Subaru Levorg
Min. 229.856 TL
Maks. 229.856 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Subaru Outback
Min. 388.558 TL
Maks. 388.558 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Subaru Yeni XV
Min. 152.416 TL
Maks. 240.863 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
  • En Son Yapılan Yorumlar
  • En Çok Oylanan Yorumlar

Subaru Kullanıcı Yorumları

Subaru Kullanıcı Yorumları

SUBARU FİYAT LİSTESİ

Günümüzde Toyota Markası ile kardeş konumunda olan Subaru bir Japon firması olma özelliği taşımaktadır. Subaru Markası'na tarihsel açıdan baktığımızda, 1953 yılına kadar gitmek mümkündür. Subaru Markası'nın kurucusu, Fuji Heavy Industries şirketidir. Şuan da Subaru'nun ana firması durumunda olan Fuji Heavy, Toyota ile yakı ilişkiler içindedir. Bu yüzdendir ki, Subaru ile kardeş konumunda olmaktadır. Şuanda Toyota, Fuji Heavy'nin %16,5'lik hissesini elinde bulundurmaktadır.  Subaru Markası'nın kurucusu ise, Kenji Kita'dır. Subaru Markası'nın logosunda bir Japon yıldızı bulunmaktadır. Zaten Subaru'nun kelime anlamı da Japonca'da, Ülker Yıldız Kümesi'dir.  Subaru'nun logosunda bulunan 6 yıldız, 6 Japon araba üreticisinin birleşmesi üzerine, bu 6 Japon araba üreticisini temsil etmektedir. Subaru Markası otomobilleri en çok çevreci olma özelliği ile tercih edilmektedir. Dünya çapında oldukça tercih edilen marka, Türkiye'de de otomobil severlerin gözdeleri arasındadır. Markanın tercih edilmesinde, güvenliğe önem vermesi, kaliteli malzemeler kullanması ve bütçe dostu olması önemli yerde durmaktadır. Ayrıca marka birçok yeniliğe imza atması ile de otomobil dünyasında kritik bir noktada durmaktadır.  Örneğin, dört çeker otomobili  ilk kez 1954 senesinde üreten Subaru,1966 yılında da Boxer motor teknolojisini geliştirdi.

Günümüzde tercih edilen markalar arasında üst sıralarda yer alan Subaru modellerine ve Subaru kampanyalarına araçbul.com aracılığı ile ulaşmanız mümkündür. Ayrıca Subaru fiyat listesini de bünyesinde bulunduran sitemiz, bu sayede sizlere fiyatları ve modelleri kıyaslama olanağı vererek, en doğru ve size en uygun modeli bulmanıza yardımcı olmaktadır.

 

SUBARU OUTBACK

Birçok renk seçeneğini size sunan Subaru Outback,  aynı zamanda sahip olduğu çamurluk, güneşlik, paçalık gibi küçük detaylarla konforunuzu en üst seviyeye taşımayı amaç edinmiştir. Subaru Outback, adaptif hız kontrolü, çarpışma öncesi fren sistemi ve çarpışma öncesi gaz kontrolü ile de güvenliğinizi şansa bırakmaz.

 

SUBARU FORESTER

Oldukça geniş bir bagaja sahip olan Subaru Forester, yolcukluklarınızı keyifli hale getirmektedir. Subaru Forester, dört çeker bir SUV'dan beklenmeyecek yakıt tasarrufu da sağlamaktadır. Ayrıca model, yokuş iniş kontrolü sayesinde sürücülere güvenli bir direksiyon hakimiyeti garantisi vermektedir.

 

SUBARU XV

Maceraperest bir tasarıma ve havaya sahip olan Subaru XV, hayatınızın her alanında sizinledir. Ayrıca model, dengeli sürüş uyarısı, şerit ihlal uyarısı ve trafikte hareket uyarısı ile de güvenliğinizi her detayın üstünde tutmaktadır. Subaru XV Subaru BOXER motora sahip olan otomobil, güç ve sürüş keyfinizi size sunmaktadır.

 

SUBARU LEVORG

Subaru Levorg, sahip olduğu pop-up tipi ön fark yıkayıcı ile kötü hava şartlarında güvenliğinizi düşünmektedir. Ayrıca Subaru Levorg'da, anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi de mevcuttur. Konfor ve güvenliğinizi sağlayarak size keyifli yolculuklar sunan Levorg, otomobillerin tercihleri arasında yerini almaktadır.

 

SUBARU COUPE

Subaru Coupe, sürüş keyfinizi en üst seviyeye taşımak için tasarlanmış ve üretilmiştir.  İki versiyonu bulunan model, aerodinamik kapısı ile de kaygan zeminlerde sürüklenme olasılığını düşürmektedir. Ayrıca Subaru Coupe, halka şeklinde güçlendirme çerçevesine ve geniş bir görüş açısına da sahiptir.