FİLTRE

Fiyat
Kasa Tipi
Vites Tipi
Yakıt
Motor Hacmi
Otomobil aramanızda toplam 4 araç bulundu.
Ssangyong Korando Sports
Min. 98.500 TL
Maks. 119.250 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Ssangyong Rexton G4
Min. 850.000 TL
Maks. 850.000 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Ssangyong Tivoli
Min. 134.350 TL
Maks. 200.000 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Ssangyong XLV
Min. 157.950 TL
Maks. 157.950 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
  • En Son Yapılan Yorumlar
  • En Çok Oylanan Yorumlar

Ssangyong Kullanıcı Yorumları

Ssangyong Kullanıcı Yorumları

SSANGYONG FİYAT LİSTESİ

Ssangyong Markası, 1954 yılında kurulmuştur. Marka üretime ilk olarak; kamyon, otobüs ve ticari araçlar ile başlamıştır. Ancak 1998 yılına gelindiğinde marka, Kore'de ilk üretilen SUV  4x4 olan '' Korando'' markasını üretmiştir. 1990 yılının başlarına gelindiğinde Mercedes - Benz, Ssangyong Markası ile işbirliği yapmak istemiştir ve Ssangyong'a sermaye yatırımı yapmıştır. 1993 yılına gelindiğinde Ssangyong ''Musso'' modelini piyasaya sunmuştur. Musso, üstün sürüş performansına sahip bir modeldir.

Ssangyong, 1994 yılında kendi motor üretimini yapmak için bir fabrika açtı ve 1995 yılında ise, Mercedes - Benz ile işbirliği sonucu ''Istana'' isimli modeli piyasaya sürdü. Bu modeli ,''Yeni Korando'' modeli izledi. Marka 1997 yılında, ''Chairman'' modeli ile lüks binek otomobil piyasasına giriş yaptı ve bu modelle oldukça beğenildi. Zaman içerisinde KYRON ve ACTYON modellerini, 2007 yılının başlarında ACTYON SPORTS pick-up modelini dünya piyasasına sunmuştur.

 

SSANGYONG TİVOLİ

Ssangyong Tivoli modeli, üst sınıf güvenlik sistemleri ve konforu ile mükemmel bir sürüş deneyimi sunmaktadır. SUV ailesinden olan model, yeni nesil bir motora sahiptir. Birçok renk seçeneği olan Ssangyong Tivoli, bagaj kapasitesi ile de uzun yolculukları keyifli hale getirecektir.

 

SSANGYONG XLV

Harika bir iç tasarıma sahip olan Ssangyong XLV, birçok akıllı sürüş moduna sahip olmaktadır. Bunlar, yol durumuna ve hava şartlarına göre daha güvenli bir yolculuk sağlamaktadır. Model ayrıca, lastik basınç sistemine sahiptir. Ayrıca model, TİP(6 EURO) motora sahiptir. Aracın, yük taşıma kapasitesi de oldukça yüksektir.

 

SSANGYONG REXTON G4

Ssangyong Rexton G4, segmentinde öncü durumunda olan bir araçtır.  Modelin birçok renk seçeneği de bulunmaktadır. Otomobilin iç tasarım rengi de, kahverengi, siyah, fildişi rengi ve bej başlıklı siyah olabilmektedir. Rexton, 2,2 litrelik bir dizel motor ya da 2.0 litrelik bir benzinli motora sahiptir.  Model, e-tronic'e de sahiptir. Bu sayede doğru zamanda doğru vites değişimi gerçekleşmiş olur. Bu durumda yakıt verimliliğini arttıran bir faktör olmaktadır. Bağımsız süspansiyonlar ile de model, oldukça rahat bir sürüş sağlayacaktır.

 

SSANGYONG KORANDO SPORTS

Ssangyong Korando Sport Modeli, markanın ruhunu yansıtan bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Eskiden izler taşıyan model, size daha fazla güç vaad etmektedir. Her türlü yol ve hava durumunda yanınızda olacak olan Korando Sports, yokuş kalkışlarında da mükemmel bir kalkış sağlayacaktır. Alman teknolojisini, Kore teknolojisi ile bir araya getiren model, farklı vücut şekillerine uyum sağlayan elektrikli ve ısıtmalı ön koltuklara sahiptir. Ayrıca, arka koltukları ile de yolculaırn konforunu düşünen model, segmentinde ilk olarak 29 derece koltuklara sahip olmaktadır.

Bütün bu özelliklere sahip Ssangyong Modelleri'ne ve Ssangyong fiyat listesine, araçbul.com aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca modelleri birbirleri ile de kıyaslayabilirsiniz. Ssangyong kampanyalarını da bünyesinde bulunduran sitemiz, sadece bir tık uzağınızda.