FİLTRE

Fiyat
Kasa Tipi
Vites Tipi
Yakıt
Motor Hacmi
Otomobil aramanızda toplam 3 araç bulundu.
Smart Forfour
Min. 103.200 TL
Maks. 119.096 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Smart Fortwo Cabrio
Min. 119.700 TL
Maks. 119.700 TL
Son Güncellenme : 24 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Smart Fortwo Coupe
Min. 110.508 TL
Maks. 156.900 TL
Son Güncellenme : 24 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
  • En Son Yapılan Yorumlar
  • En Çok Oylanan Yorumlar

Smart Kullanıcı Yorumları

Smart Kullanıcı Yorumları

SMART FİYAT LİSTESİ

Smart Markası, 1994 yılında kurulmuştur. Marka, Almanya’da Daimler AG bünyesinde faaliyetine başlamıştır. Smart ilk otomobilini, kuruluşundan 4 sene sonra, 1998 yılında piyasaya sürmüştür. İlk otomobilinin adı, ''Fortwo'''dur. Smart Markası'nın dört kişilik modeli, ''forfour'' ismi ile piyasaya sürülmüştür. 2004-2006 yıllarında ise, motorunu Mercedes-Benz tasarımını Swatch'un yaptığı ''Roadster '' modeli üretilmiştir. Roadster, 50 km’yi yaklaşık 3 saniyede alabilmektedir. Ve ayrıca,  35 litrelik benzin deposuyla 700 km yol alabilmektedir. Dünya'da Roadster adı diye turlar düzenlenmektedir ve Türkiye'de de ilki, 24 Mayıs 2009 tarihinde 8 araç ile gerçekleşmiştir.

Şehir yaşamının kalabalıklığında kendine yer edinen Smart'lar, renkli tasarımları ve fonksiyonelliği ile otomobil severlerin gözdesi olmaya başlamıştır. Mercedes-Benz güvenlik uygulamalarını taşıyan marka, “Gerçek Hayat Güvenliği” felsefesi ile tasarlanmıştır. Ayrıca, araçlarda standart olarak sunulan ve yüksek süratte savrulmayı engelleyen yan rüzgar yardımcısı (crosswind assist) bulunmaktadır.

Smart kullanıcılara; tüm modellerinin (Fortwo, Fortwo Cabrio ve Forfour) elektrikli versiyonlarını da sunmaktadır. Elektrikli Smart'ları, hemen hemen tüm evsel elektrik prizlerinden şarj etmeniz de mümkündür.

Araçbul.com aracılığı ile, şehir hayatınızı kolaylaştıracak Smart Modelleri'ne tek bir tık ile ulaşabilir, Smart fiyat listesinde bulunan araçları birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz. Smart kampanyaları da, faydalanmanız için sitemizde bulunmaktadır.

 

SMART FORTWO

Kalabalık şehir yaşamını kolaylaştıracak olan Smart Fortwo modeli size yüksek hareket kabiliyeti sağlar. Ayrıca model, küçük dönüş çapı sayesinde park yeri konusunda sıkıntı çekmeyecektir.  Smart Fortwo sadece 2,69 m boyu ile sizleri bekliyor.

 

SMART FORTWO CABRİO

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan, Smart Fortwo Cabrio, açık ve kapalı seçenekleri ile sunulmuştur. Ayrıca, birçok renk seçeneği de mevcuttur.  Smart Fortwo Cabrio, tridion güvenlik hücresine sahiptir. Bu sayede herhangi bir kaza yada darbe durumunda koruyucu görevi gören güvenlik hücresi, sizi koruyacaktır. Ve deformasyon riskini de en aza indirecektir.Ayrıca model, yan rüzgar yardımcı ile, ani ve şiddetli rüzgarlarda dahi dengesini koruyacaktır. Şeritten çıkma tehlikesi algıladığında ise kontrollü fren müdahalesini devreye sokacaktır. Araç ayrıca, akustik ve görsel uyarılı şerit takip yardımcısına sahiptir. Bu sayede, farkında olmadan şeritten çıkma riskiniz ortadan kalkacaktır.

 

SMART FORFOUR

Smart Forfour, 4 kişilik bir Smart Modeli'dir. Araç, Kompakt yapısı ve çevikliği sayesinde günlük sehir hayatı için mükemmel bir seçimdir. Smart kompakt yapısını, motorunun ve şanzımanının araç arkasında olmasına borçludur. Ayrıca, 61 BG ve 71 BG gücünde olan motorlar sayesinde oldukça hafiftir. Smart daha fazla yakıt tasarrufu içinde otomatik start - stop sistemine sahiptir. Bu sayede araç, yoğun trafikte uzun süreli durmalarda otomatik olarak motoru kapatacak, hareket halini algıladığında ise motoru çalıştıracaktır.

Ayrıca Smart'larda, bagaj bölümünde portatif bir alçak frekans hoparlörü ve toplam 240 watt gücünde amplifikatör de dahil olmak üzere 8 yüksek performanslı hoparlör de mevcuttur. Bu sayede konser tadında yolculuklar sizi beklemektedir.