Audi Logo Audi

E-Tron GT

min. ₺3,862,361
maks. ₺3,862,361
Otomatik Elektrikli
Quattro 93.4 kWh (530 BG)
Hızlanma 4.1 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 640 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 21.8 L 100 km'de
Motor Gücü 530 hp
Bagaj Hacmi 405 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

E-Tron GT Quattro 93.4 kWh (530 BG) Otomatik , Elektrikli, ,

galeri

E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT E-Tron GT
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. E-Tron GT hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Audi E-Tron GT. En dolu paketinin fiyatı Quattro 93.4 kWh (530 BG) – ₺3,862,361 ve en boş paketi ise Quattro 93.4 kWh (530 BG) -₺3,862,361’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Quattro 93.4 kWh (530 BG) ₺3,862,361

1. Yakıt Tüketimi

Audi E-Tron GT 100 kilometrede ortalama 21.8 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Audi E-Tron GT 405 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Audi E-Tron GT Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Audi E-Tron GT modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Audi E-Tron GT sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Audi E-Tron GT modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Audi E-Tron GT sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Audi E-Tron GT Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. E-Tron GT hakkında sen ne düşünüyorsun?

Audi E-Tron GT

Dinamik yol tutuşun estetiğine üzerinde durulmuştur. İç mekanda Audi e-tron GT, en yüksek kaliteyle birlikte bol miktarda günlük kullanılabilirlik vaat eder. Öncü tasarım ikonu: Audi e-tron GT tasarımı, elektrikli mobilitenin ve benzersiz Audi DNA'sının son derece doğru somut bir örneğidir.

Direksiyon başında çok yönlü eğlence, 2022 Audi e-tron GT sürüş dinamiklerini can veriyor. Çünkü arkasındaki konsept, bir aracı sportif yapan her şeyi barındırıyor. Akıllı termal yönetim sayesinde, hızlanma süreci güç ve performansta neredeyse hiç azalma yaşamadan birçok kez tekrar edebilir. Tasarımcılar tamamen deri içermeyen bir iç mekan geliştirmeyi başardılar. Örneğin, bir aracın koltuk döşemesi için yaklaşık olarak 120 adet pet şişe işlendi.

Animasyonlu bir ışık şeridi, aracın arka kısmının tüm genişliği boyunca uzanıyor. Aracın, dış kenarlarında ki aydınlatma üniteleri kendi içindeki ayrı V şekilli LED segmentleri ile çerçeveleniyor. Bu çift geri vites lambası ve gösterge işlevi ise Audi için bir ilk olarak geliyor.