FİLTRE

Fiyat
Kasa Tipi
Vites Tipi
Yakıt
Motor Hacmi
Otomobil aramanızda toplam 6 araç bulundu.
Mini Cooper 3 Kapı
Min. 166.406 TL
Maks. 208.133 TL
Son Güncellenme : 24 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Mini Cooper 5 Kapı
Min. 169.675 TL
Maks. 230.919 TL
Son Güncellenme : 24 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Mini Cooper Cabrio
Min. 244.026 TL
Maks. 270.776 TL
Son Güncellenme : 24 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Mini Cooper Clubman
Min. 167.550 TL
Maks. 310.224 TL
Son Güncellenme : 24 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Mini Cooper Countryman
Min. 205.206 TL
Maks. 337.647 TL
Son Güncellenme : 24 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Mini John Cooper Works
Min. 370.244 TL
Maks. 477.684 TL
Son Güncellenme : 24 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
  • En Son Yapılan Yorumlar
  • En Çok Oylanan Yorumlar

Mini Kullanıcı Yorumları

Mini Kullanıcı Yorumları

MİNİ FİYAT LİSTESİ

Mini Markası'nın kurulması 1959 tarihine dayanmaktadır. Marka, kurulduğu ilk dönemde Mini ismini kullanmıyordu. Kullandığı isimler; Morris Minor ve Austin Seven'dı. 1961 tarihinde markanın adı, Austin Mini oldu ve 1969 yılına gelindiğinde marka şuan ki ismine ulaşmış oldu.

Mini, 1967 yılında Monte Carlo Yarışı'nda birinciliği göğüsledi ve markanın motor yarışlarındaki bu başarısı onu bir adım öne taşıdı. Markanın, ''Mini Seven'' modeli, orijinaline yakın üretilen son modeldi. 1997 yılında, İngiliz marka Alman BMW'ye geçti ve Mini için yeni bir dönemin kapıları da böylece açılmış oldu. Yeni bir dönem ile birlikte, BMW üreticisi daha modern Mini'leri 2001 yılında üretmeye başladı. 2010 yılında üretilen ve piyasaya sunulan model, o tarihe kadar ki en büyük Mini modeli oldu.

 

YENİ MINI 3 KAPI

Yeni Mini 3 kapı her zamankinden daha eğlenceli ve daha hızlı. Model, head-up display özelliğine sahiptir. Bu özellik ile birlikle model, daha güvenli ve rahat bir sürüş garantisi vermektedir. Ayrıca model, professional navigation sistemi, Mini park asistanı, eller serbest özelliği ve direksiyon asistanına da sahiptir.

 

YENİ MINI 5 KAPI

Yeni Mini 5 Kapı, Mini sürüş asistanı ile yolculuklarınızı daha güvenli bir hale getirmektedir. Bu sistem ile birlikte, sizden başka bir çift göz daha yolu kontrol edecektir. Model ayrıca, dinamik çekiç ve denge kontrolüne de sahip olarak güvenliğinizi şansa bırakmamaktadır.

 

YENİ MINI CABRIO

Mini Cooper Cabrio, geniş bir bagaj hacmine sahiptir. Ayrıca, sürüş destek sistemleri açısından da oldukça donanımlı bir modeldir.

 

MINI CLUBMAN

Mini Clubman, geniş hacimi ile uzun ve keyifli yolcukların garantisini vermektedir. Model, tasarımı ile park sorununuzu da minimuma indirmenizi sağlamaktadır.

 

MINI COUNTRYMAN

Mini Countryman, üç yetişkinin kolaylıkla sığabileceği arka koltuklara sahiptir. Bu arka koltukları aynı zamanda, gerektiğinde bagajı büyütmek içinde kullanarak, uzun keyifli yolculuklar yaşayabilirsiniz. Model ayrıca, hands-free bagaj açma özelliğine de sahiptir. Bu yöntem, bagaj yüklemelerinde size yardımcı olacaktır. Model, keyifli piknikleriniz için Mini piknik koltuğunu da bünyesinde barındırmaktadır.

 

MINI JOHN COOPER WORKS

Model, aerodinamik ön tampon ve frenleri ile fark yaratmaktadır. Yarış pistlerinde geliştirilen spor süspansiyonları da Mini John Cooper Works'u tercih edilen Mini'ler arasına sokmaktadır.

 

MINI ELECTRIC

Mini Markası'nın elektrikli modeli, off road kapasitesini size sunmaktadır. Mini Electric, ihtiyacınız olan her şeye ve her alana sahiptir.

Yaşamınızı kolaylaştıracak olan Mini modelleri ve Mini fiyat listesi, araçbul.com tarafından size sunulmaktadir. Ayrıca Mini Kampanyalarının bilgisine sahip olup model karşılaştırmalarıa yaparak sizin için en doğru modeli bulabilmeniz mümkünkür.