FİLTRE

Fiyat
Kasa Tipi
Vites Tipi
Yakıt
Motor Hacmi
Otomobil aramanızda toplam 7 araç bulundu.
Lexus CT
Min. 274.113 TL
Maks. 348.127 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Lexus GS
Min. 777.005 TL
Maks. 830.245 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Lexus IS
Min. 546.669 TL
Maks. 718.187 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Lexus LS
Min. 1.742.507 TL
Maks. 2.363.037 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Lexus NX
Min. 627.791 TL
Maks. 888.730 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Lexus RC
Min. 873.610 TL
Maks. 1.596.914 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Lexus RX
Min. 758.220 TL
Maks. 1.408.376 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
  • En Son Yapılan Yorumlar
  • En Çok Oylanan Yorumlar

Lexus Kullanıcı Yorumları

Lexus Kullanıcı Yorumları

LEXUS FİYAT LİSTESİ

Lexus, üst sınıf otomobiller üreten bir marka olma özelliği taşımaktadır. Bir Japon Markası olan Lexus, 1989 yılında Toyota tarafından kurulmuştur. Marka kaliteli malzemei sağlamlık ve lüks olması özellikleri ile kendine doğrudan bir pazar bulma şansını yakalamıştır. Kurulduğundan uzun süre sonra Japonya'da satışı olan Lexus Markası'nın, satışları özellikle ABD'de yoğunluk göstermiştir. Çünkü oldukça lüks ve pahalı olma özelliğini taşıyan Lexus'a en uygun pazar ABD'de bulunmaktadır. Lexus Markası, lüks otomobillerden ve Formula 1 araçlarından esinlenerek tasarlağı, ürettiği otomobillerini ilkini 1989 yılında ''Lexus'' adı ile piyasaya sürmüştür. Bununla birlikte başarılarının arkası kesilmemiştir. Bugün hala Lexus Markası'nın sahibi Toyota'dır. Ama yönetim kadrosunu tabiki de kendi yöneticilerinden oluşmaktadır. Lexus, hala 28 yıl önceki gibi Toyota'nın desteği altındadır. Ve hala lüks otomobil piyasasında başı çekmektedir.  Lexus günümüzde varlığını,  ABD, Avrupa, Latin Amerika ve Asya'yı da kapsayan oldukça geniş bir alanda sürdürmektedir. Lexus'un şuanda CEO’luk görevinde ise Kazuo Ohara bulunmaktadır. 2004 yılına gelindiğinde Abd’nin en dayanaklı ve sağlam malzemeye sahip olan markası olarak Lexus seçilmiş ve zirvede kalmak konusunda iddialıdır. Ve iddiasını kanıtlayarak, artarda 12 yıl bu ödülün sahibi olmuştur. Lexus Markası günümüzde ; Amerika, Asya, Orta doğu, Afrika ve Okyanusya’da en çok tercih edilen otomobiller arasındadır.  Sitemiz aracılığıyla da Lexus kampanyalarına ulaşabilmeniz mümkündür.

 

LEXUS CT

Lexus CT Modeli, kendi kendini şarj edebilen hibrit bir otomobil olma özelliğine sahiptir. Beş kapılı kompakt bir hibrit olan model, size birçok da renk seçeneği sunmaktadır.

 

LEXUS IS

Lexus IS Modeli, dinamik ve spor bir sedandır. Teknolojik yenilikler ve konforu aynı anda sunan model, Takumi ustaları tarafından el ile üretilmiştir.

 

LEXUS GS

Sedan olan model Lexus GS,  şasi rijitliğini arttırmış ve üstün yol tutuşunu amortisörler ile sağlamıştır. Geniş bir bagaj hacmine sahip olan Lexus GS, yolculuklarınızı daha keyifli ve konforlu hale getirmektedir.

 

LEXUS GS F

 GS modelinin en yüksek performaslı otomobili olan Lexus GS F, beş kapılı olma özelliğine sahiptir. Lüks ve konforu sizler için bir araya getirir.

 

LEXUS LS

Lexus LS, beşinci nesil üst düzey bir otomobildir.  Sürücü odaklı kokpite de sahip olan model, güvenliğinizi her zaman en üst noktada tutar.

 

LEXUS NX

Lüks bir crossover olan Lexus Nx, rakiplerine kıyasla sizler için güvenlik ve konforu bir araya getirmiştir.

 

LEXUS RX

SUV ailesinden olan RX, benzinli ve hibrit modelleri ile seçimi size bırakmaktadır. Model ayrıca, dört çeker seçeneğine de sahiptir.

 

LEXUS RX L

 7 kişilik bir SUV olan model, Lexus safety system'i de bünyesinde bulundurmaktadır.

 

LEXUS RC

Lexus RC, coupe kalitesi ile sizlerle. Model,  sürücü odaklı kokpiti ve sahip olduğu sekiz hava yastığı ile güvenliğinizi şansa bırakmamıştır.

Lexus markası bu modellerden ayrıca, Lexus RCF, LC,UX VE ES modellerini de bünyesinde barındırmaktadır. Bütün bu modellerin fiyatlarına sitemiz aracılığı ile Lexus fiyat listesinden ulaşabilirsiniz.