FİLTRE

Fiyat
Kasa Tipi
Vites Tipi
Yakıt
Motor Hacmi
Otomobil aramanızda toplam 1 araç bulundu.
Isuzu D-Max
Min. 165.818 TL
Maks. 264.931 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
  • En Son Yapılan Yorumlar
  • En Çok Oylanan Yorumlar

Isuzu Kullanıcı Yorumları

Isuzu Kullanıcı Yorumları

ISUZU FİYAT LİSTESİ

Isuzu Markası, 1916 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu tarihten bu yana değerlendirdiğimizde en uzun geçmişe sahip olan model, otomobil dünyasında önde gelen ticari araç ve dizel motor üreticilerinden olmaktadır. Japon şirket ismini, Japonya'da bulunan ve tarihte en eski mabed olarak bilinen ''Ise Shrine of Mie'' yakınlarında bulunan ''Isuzu Nehri''nden almaktadır. Şirketin uzun yıllar sarsılmadan ayakta kalması ve birçok başarıya imza atmasının arkasında bulunan en önemli ilkenin ''ödün vermeden yaratma'' oduğı bilinmektedir. Her anlamda ve her dönemde yenilikler söz konusu olduğunda öncü olan marka, Japonya'nın ilk dize motororunu da üretmiştir. 1936 yılında üretilen dizel motor ile araştırmalarını derinleştiren marka, çevre dostu üretimlerin öncüsü konumuna gelmiştir. O dönemdeki başarılarının bir ürünü olarak da, marka bugün  Avrupa, Kuzey Amerika, Japonya ve Asya'nın birçok bölümünde dizel motor üretimi yapan tesislere sahip olmaktadır.

Japonya'nın ilk dizel motorunu üreten marka, 70 yılı aşkın süredir, dizel motor üretimi alanındaki çalışmalarını diğer çalışmalarından önde tutmuştur. Bunun getirisi olarak marka, bu alanda ün yapmıştır. Isuzu ürettiği ilk dizel motordan sonra miltonlarca dizel motor üretmiştir. 70 yılı aşkın süredir ayaktaya duran markanın ünü sadece yıl bazında değerlendirmemelidir. Isuzu, kurulduğu günden bu yana değişen otomobil pazarı ihtiyaçlarına oldukça akılcı çözümler üreterek bugün hala var olmaktadır. Bugün baktığımızda, yılda 1.000.000’dan fazla dizel motor üretmektedir. Avrupa'da bulunan üç dizel motor üreticisi ile birlikte Isuzu, bugün en büyük dizel motor üreticileri arasındadır. Marka, 1000cc'lik güç ünitesinden 24 litrelik ağır iş makinalarına kadar birçok ürünü piyasaya sunmaktadır. Bugün Isuzu Markası, dünya otomobil pazarında 130 fazla ülkede var olarak, satışlarını sürdürmektedir. Ayrıca, marka varolduğu 23 adet ülkede en az bir ürünü için pazar lideri konumunu sürdürmektedir.

Isuzu Markası ilkesel olarak, insan gereksinimlerini, güvenilir araçları hızlıve sürdürülebilir bir şekilde sizlere sunmak için var olmaktadır. İnsan Kaynakları açısından da öncü konumunda olan markanın vizyonu; ''rekabet avantajı yaratan stratejik iş ortağı olmak''tır. Marka misyonunu ise; ''çalışanların motivasyonunu arttırarak ve becerilerini geliştirerek organizasyonun bütününe katma değer sağlamak'' olarak tanımlamıştır.

 

ISUZU D-MAX

Isuzu D-Max Modeli, özgüvenini köklü olan markasında almaktadır. Birçok renk seçeneğini bünyesinde bulunduran model, aksesuar seçeneği açısından da oldukça zengindir. Size 2019 Isuzu D-Max'i kişiselleştirme şansı sunan model; port bagaja, basamaklara, nikelaj kaplamalara, kasa kabinlerine ve çeşitli koruma aksanlarına sahiptir.

Araçbul.com aralığı ile Isuzu D-Max kampayalarına ve Isuzu fiyat listesinin de içinde bulunduğu birçok fiyat listesine kolayca ulaşabilirsiniz. Sitemizde, bu fiyat ve özellikleri karşılaştırma imkanı da mevcuttur.