FİLTRE

Fiyat
Kasa Tipi
Vites Tipi
Yakıt
Motor Hacmi
Otomobil aramanızda toplam 8 araç bulundu.
Honda Civic Hatchback
Min. 168.000 TL
Maks. 187.177 TL
Son Güncellenme : 04 Şub 2019
İNCELE TEKLİF AL
Honda Civic RS
Min. 180.392 TL
Maks. 180.392 TL
Son Güncellenme : 24 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Honda Civic Sedan
Min. 112.802 TL
Maks. 209.280 TL
Son Güncellenme : 24 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Honda CR-V
Min. 273.400 TL
Maks. 316.600 TL
Son Güncellenme : 04 Şub 2019
İNCELE TEKLİF AL
Honda HR-V
Min. 159.022 TL
Maks. 159.022 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Honda Jazz
Min. 126.100 TL
Maks. 140.200 TL
Son Güncellenme : 05 Şub 2019
İNCELE TEKLİF AL
Honda NSX
Min. 5.150.000 TL
Maks. 5.150.000 TL
Son Güncellenme : 09 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
Honda Type-R
Min. 387.500 TL
Maks. 387.500 TL
Son Güncellenme : 30 Oca 2019
İNCELE TEKLİF AL
  • En Son Yapılan Yorumlar
  • En Çok Oylanan Yorumlar

Honda Kullanıcı Yorumları

Honda Kullanıcı Yorumları

HONDA FİYAT LİSTESİ

Honda Markası'nın kurucusu, Soichiro Honda'dır. 1906 doğumlu olan Honda'nın makinalara olan merakının, babasının bisiklet tamircisi olmasından kaynaklı olduğu ortadır. Metalürji eğitimi alan Honda, ilk deneyimi olan piston segmentini tasarladı. Yıllar boyu bu tasarı üzerine çalışan Honda, tasarımını bitirdikten sonra bunu Toyota'ya sundu. Ancak Toyota, projeyi standartlara uymadığı gerekçesiyle geri çevirdi.

 Çalışmalarına pes etmeden devam eden Honda, 2 yıl sonra projeyi revize etmeyi bitirdi. Toyota'ya tekrar sunduğu projesi, bu sefer kabul edildi ve Toyota tarafından satın alındı.

Honda, daha sonra bu gelirle fabrika kurmaya karar verir. Tam o dönem, savaş dönemine denk geldiği için Honda, fabrikası için beton bulamaz. Ve arkadaşları ile beraber bu işi de kendi çabaları ile halletmeye karar verirler. Fabrika kurulduktan kısa bir süre sonra İkinci Dünya Savaşı etkileri güçlenir. Ve fabrikalar defalarca bombalanır. Bütün bu olumsuzluklar karşısında Honda, pes etmez ve piston operasyonunu Toyota'ya satmaya karar verir. Savaştan sonra her türlü kaynaktan yoksun olan Japonya için her şey daha da zorlaşır. Ordudan motor ihtiyacını karşılayan Honda, bisikletlere monte ederek ''Honda Bisikleti''ni yapmış olur. Bu projeyi başarılı oldu ancak bisikletlerin ağır olduğundan şikayet ediliyordu. Honda buna da çözüm buldu ve Bisikletleri daha hafif hale getirdi, bu modele ise ''Super Cub ismini verdi''. Honda bu başarılarını sürdürürken, 1970 yıllarında ise otomobil dünyasına giriş yaptı.

Araçbul.com sizlere Honda fiyat listesini, tek bir tık mesafesine taşırken, aynı zamanda bu fiyatları kıyaslama şansı da vermektedir. Fiyatları kıyaslarken aynı anda model özelliklerini de kıyaslayabilir ve size en uygun otomobili seçebilirsiniz.

 

HONDA YENİ CR-V

Yeniden tasarlanan SUV ailesinden Honda Yeni CR-V, aktif gürültü önleme teknolojisini sunarak, size ve sevdiklerinize evinizdeki konforu sağlamaktadır. Birçok renk seçeneği ile karşınızda olan CR-V, aynı zamanda klasik ve spor çizgileri de bir araya getiriyor.

 

HONDA JAZZ

Geniş iç hacmi ve akıllı saklama sistemleri ile sizlere geniş bir yer açan Honda Jazz, kaliteli malzeme ve son teknoloji kullanımı ile de güvenliğinizi şansa bırakmıyor.

 

HONDA HR-V

Şık tasarım ile sizleri büyüleyecek olan Honda HR-V, sadece geniş olması ile değil aynı zamanda kullanışlı olması ile de konforlu bir alan sağlıyor. Oldukça geniş bir kapasiteye sahip bagaj ise yolculuklarınızı daha kalabalık ve zevkli hale getiriyor.

 

HONDA CIVIC SEDAN

Hassas geri bildirim ile sürüşünüzü güvenli hale getiren Honda Civic Sedan, yeni LED teknolojisine sahip arka stop grubu ve daha fazla donanımı ile de kendine hayran bırakıyor.

 

HONDA CR-V

Her ayrıntı da size konforu sunan Honda CR-V, geniş bagaj hacmi ile de kalabalık yolculukları size sunmaktadır.

 

HONDA NSX

İlk nesli 1990 yılında tasarlanan Honda NSX, şimdi hayallerinizin ötesinde bir tasarımla sizlere bir spor otomobilin nasıl olması gerektiğini gösteriyor.

 

HONDA CIVIC TYPE R

Yeni yüksek rijitlik seviyesine sahip gövde ve tamamı yenilenen süspansiyon sistemi ile birlikte Honda Civic Type R, daha güvenli ve hızlı hale geldi. Ayarlanabilir amortisör sistemi ve sınırlı kaydırmalı kilitli diferansiyelle ise size güvenliğin Honda'nın işi olduğunu adeta kanıtlamakta.

Tüm bu araçların bulunduğu Honda Kampanyalarına sitemiz aracılığı ile de ulaşabilir, bütçenize uygun fırsatları yakalayabilirsiniz.