FİLTRE

Fiyat
Kasa Tipi
Vites Tipi
Yakıt
Motor Hacmi
Otomobil aramanızda toplam 1 araç bulundu.
DS Automobiles Ds 7 Crossback
Min. 325.600 TL
Maks. 331.600 TL
Son Güncellenme : 11 Mar 2019
İNCELE TEKLİF AL
  • En Son Yapılan Yorumlar
  • En Çok Oylanan Yorumlar

DS Automobiles Kullanıcı Yorumları

DS Automobiles Kullanıcı Yorumları

DS AUTOMOBİLES FİYAT LİSTESİ

DS Automobiles Markası, Group PSA ortaklığının lüks otomobil sınıfına aittir. Modele kısaca DS denmektedir. DS Automobiles, ilk olarak 2009 tarihinde piyasada var olmuştur. Citroen Markası'nın bir modeli olarak piyasada varlığını koruyan DS Automobiles, Citroen Markası'ndan ayrılarak  2014 yılında bağımsız bir marka haline gelmiştir. DS Automobiles, genel anlamı ile Fransız lüksünü yansıtan otomobil olarak tasarlanmak istenmiş ve bu şekilde yola çıkmıştır. İlk kez otomobil severlerin karşısına, Frankurt Otomobil Fuarı'nda çıkan Marka, bu fuarda büyük beğeni toplamıştır. DS Automobiles ilk defa ülkemizde 2015 yılında, İstanbul İli'nde Autoshow Fuarı'nda kendi standını açmıştır. Group PSA bünyesinde, Citroen ve Peugeot Markaları'ndan sonra üçüncü marka olarak yerini alan DS Automobiles, oldukça iddialıdır. Şuanda ülkemizde DS Automobiles Marka otomobil modelleri, Citroen Marka bayilerden yapılmaktadır. Servis hizmeti de Citroen Bayilerinde bulunmaktadır.

 

DS AUTOMOBİLES - DS 3 CROSSBACK

Şıklığı ve konforu bir arada sunan DS 3 Crossback, oldukça heybetli ve güçlü bir görüntüye sahiptir. Otomobilde var olan kapı kolları sadece siz ihtiyaç duyduğunuzda görünür olacaktır. DS 3 Crossback kapı kolları gizlidir ve kullanılmadığı durumlarda otomobilin tasarımı ile bütünleşir ve gözden kaybolur. DS 3 Crossback, otomobil severlerin karşısına birçok renk seçeneği ile çıkmaktadır.  Otomobilin iç tasarımında, fransız konforunu sizlere sunacak olan marka, tamamen digital olan bir sürüş ortamına sahiptir.  Model, anahtarsız erişime de sahiptir. Eller serbest çalıştırma sistemi ile birlikte, direksiyona geçtiğinizde, motoru çalıştırmak için sadece bir düğmeye basmanız yeterli olacaktır. Model, DS Pilot ile sürüş esnasında sizi oldukça rahatlatacaktır. Ayrıca model, akif fren sistemine de sahip olma özelliğiniz taşımaktadır. Modelin; DS 3 Crossback E-Tense ve DS 3 Crossback La Premiere versiyonlarına sahiptir.

 

DS AUTOMOBİLES - DS 7 CROSSBACK

Birçok renk seçeneği ile sizlere sunulan, DS 7 Crossback uzun yolculuklarda bile konforunuzdan ödün vermez. DS 7 Crossback, Fransız konfor ve Fransız şıklığını sizler için bir araya getirir. SUV ailesinin bir üyesi olan DS 7 Crossback, HiFi FOCAL Electra Sistemi ve ona ait 14 hoparlöre de sahiptir.  Model, tamamen teknolojik özelliklerle donatılmış olan bir sürüş kabinine sahiptir.  Ayrıca,DS Connected Pilot işlev kontrol ekranı ve DS Night Vision da içinde olmak üzere altı farklı moda sahiptir. Güvenliğinizi de düşünen otomobil, birçok güvenlik sistemi ile dikkatsizlik kaynaklı kazaları sıfıra indiriyor.

Türkiye'de de satışı olan DS Automobiles Modelleri'ne ve DS Automobiles fiyat listesine, araçbul.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca, sitemiz aracılığı ile DS Automobiles kampanyalarından haberdar olup, fırsatlardan da yararlanabilirsiniz.