Subaru Logo Subaru

XV

min. ₺774,867
maks. ₺868,939
Otomatik Benzinli
Xtreme 1.6 114 PS AWD Lineartronic 4x4
Hızlanma 13,9 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 150 Nm/d.dak.
Ortalama Yakıt Tüketimi 6,9 L 100 km'de
Motor Gücü 114 hp
Bagaj Hacmi 385 L
Otomatik Benzinli
Xclusive 1.6 114 PS AWD Lineartronic 4x4
Hızlanma 13,9 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 150 Nm/d.dak.
Ortalama Yakıt Tüketimi 6,9 L 100 km'de
Motor Gücü 114 hp
Bagaj Hacmi 385 L
ücretsiz teklif al

galeri

XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV XV
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. XV hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Subaru XV. En dolu paketinin fiyatı Xclusive 1.6 114 PS AWD Lineartronic 4x4 – ₺868,939 ve en boş paketi ise Xtreme 1.6 114 PS AWD Lineartronic 4x4 -₺774,867’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Xtreme 1.6 114 PS AWD Lineartronic 4x4 ₺774,867
    Xclusive 1.6 114 PS AWD Lineartronic 4x4 ₺868,939

1. Yakıt Tüketimi

Subaru XV 100 kilometrede ortalama 6,9 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Subaru XV 385 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Subaru XV Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Subaru XV modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Subaru XV sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Subaru XV modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Subaru XV sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Subaru XV Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. XV hakkında sen ne düşünüyorsun?

SUBARU XV

2022 Subaru XV modeli, hem şehrin rutininde hem de macera anlarında yanınızda olmaya aday bir otomobil olmaktadır. Size istediğiniz her şeyi yapabilme özgürlüğünü size vermek için tasarlanan ve üretilen model, olağanüstü yol tutuşu ve denge kontrolüne sahip olmaktadır. Hem şehire hem arazi koşullarına ayak uydurabilen model, X-Moduna da sahip olmaktadır.

Subaru modeli, gelişmiş güvenlik paketine sahip olmaktadır. Uzun far asistanı, gece yolculuklarında uzun farları ayarlayarak görüşünüzü ve güvenliğinizi arttırmaktadır. Halka şeklinde olan güçlendirme çerçeveleri ile, tüm açılardan gelebilen etkili sönümlenme için tasarlanmıştır. Ayrıca model, üst düzey bir görüş açısına sahiptir. Kaza önleme sistemi sayesinde, tepkisel bir sürüş sağlanacak ve ani hareketler karşısında tehlikelerden korunmak sağlanmış olacaktır. Kabin koruyucu yapı ile, oldukça alçakta olan motor ve dişli kutusu bir kaza durumunda kabine ve size en az hasarı verecektir. Adaptif hız kontrolü ile, sizin ayarlamış olduğunuz hız korunacak ve önünüzde bir araç olduğunda aranızdaki mesafe belirlenecek ve hızınız sabit tutulacaktır.

Subaru XV modeli, size yüksek bir performans sağlamak için birçok donanıma sahip olmaktadır. Modelde yatay olarak konumlandırılmış bir Boxer motor bulunmaktadır. Bu motor, birbirlerine doğru yatay hareket ettiği bir konfigürasyondur. Modelin sahip olduğu düz tasarım dengeyi sağlamaktadır. Bu sayede, daha az titreme olmaktadır. Modelin iç mekanında, alüminyum pedallar kullanılmıştır. 

Bu sayede aracın spor ruhu desteklenmektedir. Modelde bulunan anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi ile, anahtar cebinizdeyken otomobile giriş yapabilmeniz sağlanmaktadır. Çift bölgeli otomatik klima ile de, iç kabinin havası iyileştirilecektir. Elektronik park freni sayesinde, fren balatası motor gücü ile birbirine bağlanmaktadır. Yokuş kalkış sistemi geri kaymayı engelleyecekken, gaz pedalına her dokunuş ile elektronik park freni pasif hale gelecektir. Ayrıca model sürücü konforu için, 8 yöne ayarlanabilen elektrikli sürücü koltuğu ve ısıtmalı ön koltuklara da sahip olmaktadır.

Araçbul.com; her türlü model ve markayı özenle derleyerek size sunmaktadır. Bu marka ve modellerin özellikleri de sitede bulunmaktadır. Subaru XV fiyatları dahil birçok fiyat listesi de sitede bulunmaktadır. Bu modelleri özellik ve fiyat açısından kıyaslama şansınız da mevcuttur.