Nissan Logo Nissan

Navara

min. ₺800,900
maks. ₺800,900
Otomatik Dizel
Platinum 2.3 dCİ 190 BG A/T 4x4
Hızlanma 11,2 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 450 Nm/d.dak.
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.0 L 100 km'de
Motor Gücü 190 hp

ücretsiz teklif al

galeri

Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara Navara
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Navara hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Nissan Navara. En dolu paketinin fiyatı Platinum 2.3 dCİ 190 BG A/T 4x4 – ₺800,900 ve en boş paketi ise Platinum 2.3 dCİ 190 BG A/T 4x4 -₺800,900’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Platinum 2.3 dCİ 190 BG A/T 4x4 ₺800,900

1. Yakıt Tüketimi

Nissan Navara 100 kilometrede ortalama 7.0 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Nissan Navara  litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Nissan Navara Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Nissan Navara modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Nissan Navara sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Nissan Navara modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Nissan Navara sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Nissan Navara Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Navara hakkında sen ne düşünüyorsun?

NISSAN NAVARA

2022 Nissan NAVARA Pick-Up, rakiplerinde bulunan üç yönlü kanal kesitli şasi yerine, tamamen kapalı tam boy merdiven gövdeli şasiye sahip olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca Pick-Up segmentinde türünün tek örneği olarak çok noktadan bağlantılı, 5 kollu ve helezon yaylı arka süspansiyon sistemini 1 ton yük taşıma ve 3.5 ton çekme kapasitesi ile birlikte sunma imkanına da sahip.  Bu da size, yük taşıma kapasitesinden ödün vermeden daha güvenli bir sürüş ve daha iyi bir yol tutuş imkanı da sağlıyor.

O, 1935 yılında üretimine başlanan Nissan Pick-Up serisinin en yeni temsilcisi olarak biliniyor. 1977 yılında King Cab (Tek Kabin), 2005 yılında ise yenilikçi C kanallı bağlama sistemi ile sektörde çığır açan Nissan, şimdi de 360° çevre görüş sistemi ile çok noktadan bağlantılı 5 kollu ve helezon yaylı arka süspansiyon sistemi üzerinde 1 ton yük taşıma kapasitesini Pick-Up segmentinde sunulan detaylar arasında. Nissan markasının gurur duyduğu bu miras, bugün 14 MİLYON PICK-UP SAHİBİ tarafından dünyanın her yerine taşınıyor, 180 ÜLKEDE ise yollara kazınan detaylar arasında.

Tarih boyunca güçlü ve güvenilir Pick-Up modeller üreten Nissan, size arzu ettiklerinizi sunabilmek için kendini sürekli yenilemeyi sürdürüyor. Milyonlarca kilometre ile kendini kanıtlamış Nissan NAVARA, 2.3 litrelik çift turbo 190 HP dizel ya da tek turbo 160 HP dizel motor seçenekleriyle bir Pick-Up’tan bekleyebileceğiniz en iyi yakıt tasarrufuna ve en üstün performansa sahip. 100 km’de yalnızca 6.4 litre yakıt harcayan NAVARA ile yolunuzda dur durak bilmeden sürekli ve daime en ileriye. Onun direksiyonuna geçin, güçlü, güvenli ve son derece konforlu bir sürüşün tadını çıkarın.

Araçbul.com, bütün bu özellikler ve çok daha fazlasına sahip otomobilleri sizler için bir araya getirmektedir. Model özellikleri ve Nissan Navara fiyatları dahil birçok fiyat özellikleri sitemizde sizleri beklemektedir.