Land Rover Logo Land Rover

Range Rover Sport

min. ₺4,478,979
maks. ₺4,763,654
Otomatik Benzinli
HSE 2.0 P300 Otomatik (4x4)
Hızlanma 7.3 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 400 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 9.5 L 100 km'de
Motor Gücü 300 hp
Bagaj Hacmi 784 L
Otomatik Benzinli
HSE PLUS 2.0 P300 Otomatik (4x4)
Hızlanma 7.3 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 400 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 9.5 L 100 km'de
Motor Gücü 300 hp
Bagaj Hacmi 784 L
ücretsiz teklif al

galeri

Range Rover Sport Range Rover Sport Range Rover Sport Range Rover Sport Range Rover Sport Range Rover Sport Range Rover Sport Range Rover Sport Range Rover Sport Range Rover Sport Range Rover Sport Range Rover Sport Range Rover Sport Range Rover Sport Range Rover Sport Range Rover Sport Range Rover Sport Range Rover Sport Range Rover Sport Range Rover Sport Range Rover Sport
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Range Rover Sport hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Land Rover Range Rover Sport. En dolu paketinin fiyatı HSE PLUS 2.0 P300 Otomatik (4x4) – ₺4,763,654 ve en boş paketi ise HSE 2.0 P300 Otomatik (4x4) -₺4,478,979’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    HSE 2.0 P300 Otomatik (4x4) ₺4,478,979
    HSE PLUS 2.0 P300 Otomatik (4x4) ₺4,763,654

1. Yakıt Tüketimi

Land Rover Range Rover Sport 100 kilometrede ortalama 9.5 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Land Rover Range Rover Sport 784 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Land Rover Range Rover Sport Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Land Rover Range Rover Sport modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Land Rover Range Rover Sport sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Land Rover Range Rover Sport modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Land Rover Range Rover Sport sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Land Rover Range Rover Sport Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Range Rover Sport hakkında sen ne düşünüyorsun?

LAND ROVER RANGE ROVER SPORT

2022 Land Rover Range Rover Sport, olağanüstü bir tasarım gücüne sahip olmaktadır. Oldukça kaslı bir yapısı olan model sportif bir görüntüye sahip olmaktadır. Yeni bir ızgaradan ve yeniden tasarlanmış motor kapağından oluşan model, Oldukça modern bir hisse sahip olan Range Rover Sport, opsiyonel akıcı hareketleri sinyal lambalar, aracı sarmalayan LED lambalarla tamamlanmıştır. Ortam aydınlatması da gayet verimli olan model, konforu ve işlevselliği bir araya getirmektedir. Touch Pro Duo'ya sahip model, bu özelliği ile fark yaratmaktadır. Modelde, iç mekan oldukça sade ve aynı zamanda dikkat çekicidir. Sürücü odaklı olan kokpit, özen ve titizlik ile tasarlanmıştır.

Land Rover modeli sürekli olan değişen amortisör ayarları da sürüş ve sürücünün kontrolü arasında mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Otomobilinizin ayarları, saniyede beşyüze kadar ulaşabilmektedir. Markanın imzası niteliğinde olan LED farlar, Yeni Range Rover Sport Modeli'nde de mevcuttur. Pixel LED farlar, standart LED farlara göre, beş kat daha fazla ışık vermektedir. Haber ve eğlence açısından da oldukça gelişkin sistemlere sahip olan model,  Touch Pro Duo araç içi haber/eğlence sistemini de bünyesinde barındırmaktadır. Bu sayede yolculuklar olduğundan daha keyifli hale gelmiştir. Yeni Range Rover Spor, olağanüstü bir yol tutuş performansına da sahip olmaktadır. Yönlendirme performansı açısından da, oldukça yetkin olan model, oldukça dinamik bir SUV ailesi üyesi olmaktadır.

Land Rover Range Rover Sport, şehir yaşantısının rutin ve kalabalık yaşantısından sıkılanlarla birlikte, doğa ve arazi yolculukları yapmaya adaydır. Model, sürücü destek sistemleri açısından gelişmiş sistemleri bir araya getirmiştir. Acil durum freni, sizin araçlara ve yayalara çarpma olasılığınızı ortadan kaldırmaktadır. Böyle bir durum algılandığı takdirde sistem, sürücüyü uyaracak ve önlemini alması için zaman kazandırmış olacaktır. Modelde bulunan şerit terk uyarısı ile de, herhangi bir dikkat dağınıklığı durumunda şeritten çıkacak olursanız, otomobiliniz buna engel olmaktadır. Bunu, direksiyon titretmesi ve görsel uyarılarla yapmaktadır.

Araçbul.com sayesinde, hayalinizdeki otomobile sadece bir tık ile ulaşmanız mümkün olmaktadır. Sitemiz, Land Rover Range Rover Sport fiyatlarına da ulaşmanız kolaylaştırmaktadır.