FİLTRE

Fiyat
Kasa Tipi
Vites Tipi
Yakıt
Motor Hacmi
Otomobil aramanızda toplam 2 araç bulundu.
Alfa Romeo Giulietta
Min. 149.900 TL
Maks. 189.900 TL
Son Güncellenme : 11 Mar 2019
İNCELE TEKLİF AL
Alfa Romeo Stelvio
Min. 700.000 TL
Maks. 700.000 TL
Son Güncellenme : 11 Mar 2019
İNCELE TEKLİF AL
  • En Son Yapılan Yorumlar
  • En Çok Oylanan Yorumlar

Alfa Romeo Kullanıcı Yorumları

Alfa Romeo Kullanıcı Yorumları

ALFA ROMEO FİYAT LİSTESİ

Alfa Romeo, son dönemlerde oldukça gözde olan bir otomobil markasıdır. Markaların tarihinde sık sık ismi geçen modelin kökleri oldukça geriye kadar uzanmaktadır. Marka, italyan markasıdır. Bir asırdan fazla bir tarihe sahip olan Alfa Romeo Markası'nın doğu ve bu gösterişli tarih 1910 yılına kadar dayanmaktadır. 1910 yılındaki kuruluştan sonra markanın kullandığı amblem, iki farklı Milano ambleminin bir araya gelmesinden oluşmaktaydı. Amblemde bulunan açık mavi zemin üzerindeki taç giymiş yılan, Milano’nun soylu Visconti ailesinin armasını; beyaz zemin üzerindeki kırmızı haç ise Milano şehrinin simgesini temsil ediyordu. Ayrıca, amblemde bulunan kırmızı taç soyluluğu temsil ederken, beyaz zeminde köylüleri ve halkı temsilen amblemde bulunuyordu. Armadaki yılanın ağzından çıkan çocuk da Visconti ailesinin büyüklerinin çocuklarını zehirleyen büyük bir yılanın öldürülmesini temsilen amblemde yer almaktaydı. 1915 yılında ikinci amblem tarihteki yerini almıştır. ALFA ROMEO MILANO yazısı, Nicola Romeo'nun fabrikayı satın almasından sonra yenilenmiştir. Alfa Romeo Modeli'nin ilk otomobili, 300 adet üretildi ve bu üreitm aslında Afla Romeo'nun ilk ticari başarısı olarak tarihe geçecekti. Bu otomobil, Giuseppe Merosi tasarımı olmaktaydı. Bu otomobil, spor araç sevenlerin büyük beğenisini de kazanmıştır.

Alfa Romeo; 4 HP pistlerine defa1911 yılında, 6. Targa Florio yarışında (dört yapraklı yonca plakası ile) iki farklı model ile çıkmıştır. Özellikle yarışlar için Merosi, 1911'de, 45 HP gücünde 15 HP Corsa'yı tasarlayarak, üretir. Daha sonra 1914 yılında bu modelin en iyileri piyasaya sürülür (15-20 HP). 24 HP modelinden izler taşıyan, daha az karmaşık 12 HP modeli ise daha sonra piyasaya çıkmıştır. 1925 - 1946 yıllarında piyasaya sürdüğü otomobiller ile bir kere daha adını duyuran marka, 1970 ve 1960 yıllarında ürettikleri araç ile de  güven ortamını pekiştirmiştir. Bu başarılar ile bugün bir otomobil devi olan Alfa Romeo, ilk çıkardığı otomobilden bu yana kalitesini sürdürmektedir.

 

ALFA ROMEO GILULIA QUADRIFOGLIO 

 Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, sahip olduğu eşsiz ssürüş deneyimi ile sizleri büyülemek için tasarlanmıştır. Son teknoloji inovasyonları bünyesinde barındıran model, teknolojiyi performansını arttırmak ve sürüşü daha kolay bir hale getirmek adına kullanmaktadır. Mimari açıdan değerlendirme olanağı dahi yakalayabileceğimiz model, sürücü odaklı bir kokpit ile karşınızdadır.

 

ALFA ROMEO 4C

Alfa Romeo 4C, efsanevi bir sspor otomobil olma özelliği taşımaktadır. Model, tasarımı ve sürüş özellikleri ile sürücüsüne yarış pisti hissi vermektedir. 33 Stradale tarzına gönderme yapan Alfa Romeo 4C, Alfa mühendisliği ve Maserati üretimi üretimi performans açısından da bir araya getirmştir.

 

ALFA ROMEO 4C SPIDER

Alfa Romeo 4C Spider Modeli'nin 1750 cc'lik turboşarjlı motoru üretilirken en son motor teknolojileri bir araya getirilmiştir. Alfa Romeo 4C Spider Modeli'nin  şasisi yalnızca 73 kilogramdır. Ayrıca modelin dış gövdesi SMC kompozitten üretilmiştir.

 

ALFA ROMEO GIULIETTA

Alfa Romeo Giulietta modeli, oldukça kuvvetli ve sağlam bir yapıya sahip olma özelliği taşımaktadır. Çevresine karşı da sorumluluklarının farkında olan model, emisyonu performanstan ödün vermeden azaltmak için mevcut olan en iyi seçeneği kullanmaktadır.

 

ALFA ROMEO STELVIO

Alfa Romeo Stelvio, SUV dizaynına romatik ögeler koyarak üretilen bir model olarak fark yaratmaktadır.

Araçbul.com aracılığı ile, Alfa Romeo fiyat listesi ne oldukça kolay bir şekilde ulaşabilir, Alfa Romeo kampanyalarını site aracılığı ile haber alabilirsiniz.