FİLTRE

Şehirr
Fiyat
Model Yılı
Yakıt
Vites Tipi
Km
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Renk
Otomobil aramanızda toplam 1 araç bulundu.
İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe

2 EL VOLVO XC90 2.0 D5 AWD 7 KOLTUK INSCRIPTION GEARTRON

2016 67.128 Km Beyaz 480.000 TL 13 Mart 2019 İstanbul Tuzla
Reklam Alanı

İkinci El Volvo Fiyatları ve Özellikleri

1915 yılında Svenska Kullagerfagriken AB üretim şirketinin bir alt firması olarak, İsveçÜlkesi'nde kurulmuştur. Volvo markası her ne kadar 1915 yılında kurulmuş olsa da, günümüzde bu markanın kuruluş tarihi ''Volvo ÖV4'' modelinin üretildiği 1927 yılı olarak kabul edilmektedir. Model ''Volvo ÖV4'' yerine ''Jakob'' ismi ile tanınmıştır. İlk başlarda asıl üretim düşüncesi kamyon ve tır olan Volvo, 1928 yılında ''Series 1'' adıyla ilk kamyon modelini üretip piyasaya sürmüştür. Bu ''Series 1'' isimli kamyon modeli beklenildiğinden daha fazla üne kavuşan Volvo, 1934 yılında ise ''B1'' adı ile ilk otobüslerini üretmişlerdir. Yani Volvo kurulduğu yıllarda, kamyon,tır veya otobüs gibi ağır vasıta araçları ile istenilen üne kavuşurken, binek otomobillerde aynı başarıyı yakalayamamıştır. Volvo, 1940'lı yıllara gelindiğinde ise uçak motoru dahi üretmeye başlamıştır. Volvo günümüzde, üst düzey güvenlik önemleri ve teknolojik ekipmanlarla isminden  sıkça bahsettirmektedir. Ve oldukça tercih edilmektedir. 1958 yıldında, Volvo mühendislerinden olan Nils Bohlin'in üretmiş olduğu 3 noktalı emniyet kemerini veya arkaya dönük çocuk koltuğunuda ilk Volvo Markası üretmiştir. Volvo, logosunda bulunan demir sağlamlığı simgelemektedir. Bu marka temellerini sağlamlık ve güvenlik üzerine kurarak ilerleyişini sürdürmektedir.

Güvenliğinizi her alanda koruyan ikinci el Volvo modellerini sitemiz Araçbul.com üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca ikinci el Volvo fiyat listesini de sizler için özenle hazırlayıp sunmaktayız.

 

İkinci El Volvo XC90 Fiyatı

SUV ailesinden olan sahibinden ikinci el Volvo XC90, İskandinav tasarımın özgünlüğünü taşıyarak, Volvo'nun gözdelerinden olmaktadır. Yedi kişilik olan model, sizin ve sevdiklerinizin konforu için oldukça geniş bir alan sunmaktadır. Arka iki koltuğu yatırma veya kaydırma özellikleri ile de bagaj hacmini arttırabilir ve yolcu - yük dengesini sağlayabilme özelliğine sahip olabilirsiniz.

 

İkinci El Volvo XC60 Fiyatı

İsveç tasarım harikası olan ikinci el Volvo XC60, 2018 yılının otomobili seçilmiştir. Dinamik bir ruha ve tasarıma sahip bu model, SUV ailesindendir. Düşük karbondioksit atıkları ile de çevre dostu olan araç aynı zamanda bütçenize de dosttur. Direk ve hızlı tepki veren Volvo XC60 güvenliğinizi de düşünmektedir.

 

İkinci El Volvo XC40 Fiyatı

Küçük ve yenilikçi bir SUV olan ikinci el Volvo XC40, her detayı güvenliğiniz için tasarlamıştır.

 

İkinci El Volvo V90 Fiyatı

İşlevsellik ve zarafeti bir araya getiren ikinci el Volvo V90, beş kişilik bir modeldir. Büyük ve geniş koltuklarla, siz ve sevdiklerinize en yüksek konforu sağlamaktadır. Hem güce hem de doğaya karşı sorumluluğa uyum sağlayan Volvo, düşük karbondioksit oranına sahiptir. Ayrıca verimli yakıt tüketimi ile de bütçenize de dost bir otomobil olacaktır. Ayrıca otomobilinizi kişiselleştirip, kendi aksesuarlarınızla donatmanız da mümkün olacaktır.

 

İkinci El Volvo V60-V40 Fiyatı

İkinci el Volvo V60-V40 Her anlamda hayatınızı kolaylaştıran ''Hatchback'' modellerdendir.

 

İkinci El Volvo S60 Fiyatı

Dinamik bir Sedan olma özelliği taşıyan sahibinden ikinci el Volvo S60, beş kişilik bir otomobildir. Yüksek verim ve eşsiz bir sürüş deneyimi sağlayan model, büyük bir eşya alanı ile de uzun yolculukları keyifli hale getiriyor.

 

İkinci El Volvo S90 Fiyatı

İkinci el Volvo S90, arka koltuklarını keyifli bir şekilde dizayn etmiştir. Bu size konforlu bir yolculuk sağlayacaktır.