FİLTRE

Şehirr
Fiyat
Model Yılı
Yakıt
Vites Tipi
Km
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Renk
Otomobil aramanızda toplam 0 araç bulundu.
İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Reklam Alanı

İkinci El Volkswagen Golf Fiyatları ve Özellikleri

Wolkswagen Golf, kendi segmentinde bulunan otomobiller nesillerdir öncü olmaktadır. Geleceğe dahi yön verecek donanımda olan 2018 Wolkswagen Golf, bünyesinde gelişmiş sürücü sistemleri ve gelişmiş bilgi eğlence sistemlerine sahip olmaktadır. Birçok renk seçeneği ile size sunulan Golf, konforunuz ve güvenliğiniz için de birden fazla sisteme sahip olma özelliğine sahiptir. Wolkswagen Golf, gelişmiş gösterge panelini de siz sürücülere sunmaktadır. Gösterge paneli, oldukça fonksiyonel bir sisteme sahiptir. Panelde sadece; hız, motor devri yakıt gibi göstergeler bulunmayacaktır. Highline seviyesinde standart olarak sunulan panel, otomobiliniz üzerindeki birçok veriyi siz yoldan gözünüzü ayırmadan karşınıza getirmektedir. Sahibinden satılık Wolkswagen Golf, gözlerinizi almayacak harika bir tasarım ile LED farları size sunmaktadır. Highline donanım seviyesinde standart olarak var olan LED farlar, yolsa bulunan hiçbir küçük detay gözünüzden kaçmayacak ve küçük kazalara yol açmayacaktır. Ayrıca, modelde opsiyonel olarak var olan Dinamik uzun far asistanı “Dynamic Light Assist” sayesinde ise, uzun farlarınız açık olsa dahi karşıdan gelen sürücüleri rahatsız etmeyecektir. Yine opsiyonel olarak sunulan adaptif ön farlar, en zorlu ilkim koşulları ve kötü yol koşullarında dahi sizi aydınlatarak, virajlarda dahi maksimum görüş açısı sağlıyor. Tüm bu özelliklere sahip olurken, aynı zamanda LED teknolojisi sayesinde düşük enerji tüketimi ve uzun kullanım ömrü avantajlarına da sahip olacaksınızdır.

İkinci el piyasasında da tercih edilen ikinci el Wolkswagen Golf'un tercih edilme sebebi genel olarak, sahip olduğu motor olmaktadır. Model, daha az tüketen, TSI motoru bünyesinde bulundurmaktadır. TSI motorları, yüksek basınçlı direkt benzin enjeksiyonu teknolojisini bünyelerinde barındırmaktadır. Böylece az fazla yanma ve daha fazla verimlilik sunulmuş olmaktadır. Yolculuklarınızı daha keyifli ve konforlu halet getirmek için Wolkswagen Golf, birçok teknolojik sisteme de sahip olmaktadır. Bunlara örnek olarak; trafikte sürüş asistanı, şerit takip asistanı, adaptif hız sabitleyici sistemi verilebilmektedir.

Araçbul.com aracılığı ile, ikinci el Wolkswagen Golf fiyatının da içinde olduğu birçok fiyat listesine ulaşmanız artık eskisinden daha kolay. Ayrıca sitemiz, bu fiyatları ve model özelliklerini kıyaslama imkanını da sizlere vermektedir.