FİLTRE

Şehirr
Fiyat
Model Yılı
Yakıt
Vites Tipi
Km
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Renk
Otomobil aramanızda toplam 0 araç bulundu.
İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Reklam Alanı

İkinci El Tata Fiyatları ve Özellikleri

Hindistan kökenli olan Tata Motors'un tarihi oldukça geriye uzanmaktadır. Marka toplamda, 22.000 kişiye iş imkanı sunmaktadır.Kuruluşu 1945 tarihinde kadar giden Tata Motors, artık sadece Hindistan'da üretim yapmamaktadır. Geniş çaplı bir üne sahip olan, Tata Motors'un ilk aracı 1954 yılında üretilmiştir.  Jamshedpur, Pune ve Lucknow bölgelerinde üreitm tesisleri bulunan marka, tam olarak 2000 kadar noktada servis ve bayilik hizmeti sunmaktadır. 2004 Eylül'den beri Amerikan Borsası'nda olan marka, artık uluslararası bir kuruluş olma özelliğine sahiptir. Ayrıca Tata Motors'un, 1966 tarihinde kurulan bir Mühendislik araştırma merkezi bulunmaktadır. Tata Motors, sadece üretim alanında AR-GE çalışmaları ile değil, çevre dostu ve alternatif yakıtlar konusunda da çalışmalar yapmaktadır.

 

İkinci El Tata Harrier Fiyatı

İkinci el Tat Harrier modeli, size her iklim ve yol şartında güvende olma şansı vermektedir. SUV ailesinin bir üyesi olan Harrier, güçlü bir yapı kalitesine sahiptir. Tamamen sağlanacak olan bir güvenlik için kaliteli bir şekilde tasarlanmış ezilme bölgelerine ve D8 mimarisine dayanan Harrier, Kryotec 2.0 L Dizel Motora sahiptir. Bu sayede de yakıt verimliliği ve performansı üst düzeydir. 6 vitesli manuel şanzımana sahip olan model, mükemmel bir sürüş deneyimi sunmaktadır.

 

İkinci El Tata Nexon Fiyatı

İkinci el Tata Motors Nexon, bir SUV olma özelliği taşımaktadır. Bir SUV modelinin çevikliğine sahip olan Nexon, projetör farlarını da bünyesinde bulundurur. Model bu sayede de yüksek yoğunluklu bir yol aydınlatması sağlamaktadır. Akıllı kabin yardımcı programına sahip olması ile de konforlu bir yolculuk sağlamaktadır. Model ayrıca, çoklu sürücü modlarına da sahiptir.

 

İkinci El Tata Tiago Fiyatı

Birçok renk seçeneğine sahip olan İkinci el Tata Motors Tiago, projektör farları ile daha yoğun bir aydınlatma sağlayacaktır. Geniş bir iç tasarıma sahip olan model, uzu yolculukları da keyifli hale getirecektir.

 

İkinci El Tata Tigor Fiyatı

İkinci el Tata Motors Tigor, shark-fin anteni ile keskin bir imaja sahiptir. Geniş bir iç kabine sahip olan Tigor, size ve sevdiklerinize konforlu bir yolculuk sağlayacaktır.

 

İkinci El Tata Hexa Fiyatı

İkinci el Tata Motors Hexa, etkileyici bir tasarıma sahiptir. Ayrıca model, gelişmiş sürücü bilgi sistemine de sahiptir.

 

İkinci El Tata Zest Fiyatı

İkinci el Tata Motors Zest, bir sedan modeldir. Model, ultrasonik arka park sensörleri ile aracın park edilmesi ve geri çevrilmesi artık çok daha kolay.

 

İkinci El Tata Bolt Fiyatı

İkinci el Tata Bolt modeli, sınıfında birinci far projektörlerine sahiptir. Bu sayede, yakınlaştırma sağlanırken aynı zamanda daha geniş bir aydınlatmaya da sahip olmaktasınız. Ayrıca model, hız duyarlılığı ve aktif geri dönüş fonksiyonuna da sahip olma özelliği taşımaktadır.

 

İkinci El Tata Safari Storme Fiyatı

İkinci el Tata Safari Storme, her hava hoşuluna ve hava durumuna uyum sağlar. SUV ailesinden olan model, otomobil severlerin gözdesi durumundadır. Safari Storm, geniş bir iç mekan tasarımına sahiptir. Ayrıca model, ses kumandalı ve teknolojiyi son imkanlarına kadar kullanan yeni çok fonksiyonlu direksiyona da sahiptir.

 

İkinci El Tata Genx Nano Fiyatı

İkinci el Genx Nano, sizi yormayan keyifli yolculuklar sunmaktadır.

 

İkinci El Tata Suma Gold Fiyatı

İkinci el Tata Suma Gold modeli, oldukça geniş bir içmekân hacmine sahip olup, her detay siz yolcularımız için özenle ayarlanmıştır. Model, sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için üst düze sistemler ile donatılmıştır.

İkinci el Tatamodellerine ve ikinci el Tata fiyat listesine, araçbul.com aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde, fiyat ve modelleri karşılaştırarak da en uygun aracı bulmanız mümkün.