FİLTRE

Şehirr
Fiyat
Model Yılı
Yakıt
Vites Tipi
Km
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Renk
Otomobil aramanızda toplam 0 araç bulundu.
İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Reklam Alanı

İkinci El Ssangyong Fiyatları ve Özellikleri

1954 yılında kurulan Ssangyong Markası, üretimine ilk olarak, kamyon, otobüs ve ticari araçlar ile başlamıştır. Kendini her geçen gün geliştiren marka 1998 yılına gelindiğinde Kore'de ilk üretilen SUV  4x4 olan '' Korando'' modelini piyasaya sürmüştür. Bu gelişmenin ardından 1990 yılının başlarında Mercedes-Benz, Ssangyong Markası ile anlaşma imzalamak istemiştir ve bunun karşılığında da Ssangyong'a sermaye yatırımı yapmıştır. Ekonomik anlamda bu iyileşmenin arrdından 1993 yılında Ssangyong ''Musso'' modelini piyasaya sunmuştur. Musso, üstün sürüş performansına sahip bir model olarak oldukça beğenilmiştir.

1994 yılına gelindiğinde marka, motor üretimini kendisi yapmak istemiş ve bu amaçla da 1995 yılında, Mercedes - Benz ile işbirliği sonucu ''Istana'' isimli modeli piyasaya sürmüştür. Bu modelden sonra ''Yeni Korando'' modeli gelmiş ve Marka 1997 yılında, ''Chairman'' modeli ile lüks binek otomobil piyasasına güçlü giriş yapmış ve bu modelle oldukça beğenilmiştir. Zaman içerisinde KYRON ve ACTYON modellerini, 2007 yılının başlarında ACTYON SPORTS pick-up modelini dünya piyasasına sunmuştur.

 

İkinci El Ssangyong Tivoli Fiyatı

Üst sınıf güvenlik sistemleri ve konforu ile olağanüstü bir sürüş deneyimi sunacak olan model ikinci el Ssangyong Tivoli, SUV ailesinin bir üyesidir. Ayrıca model, yeni nesil bir motora sahiptir. Birçok renk seçeneği olan Ssangyong Tivoli, bagaj kapasitesi ile de uzun yolculukları konforlu hale getirecektir.

 

İkinci El Ssangyong Xlv Fiyatı

Harika bir iç tasarıma sahip olan ikinci el Ssangyong XLV, birçok akıllı sürüş moduna sahip olmaktadır. Bunlar, yol durumuna ve hava şartlarına göre daha güvenli bir yolculuk sağlamaktadır. Model ayrıca, lastik basınç sistemine sahiptir. Ayrıca model, TİP(6 EURO) motora sahiptir. Aracın, yük taşıma kapasitesi de oldukça yüksektir.

 

İkinci El Ssangyong Rexton G4 Fiyatı

Sahibinden ikinci el Ssangyong Rexton G4, segmentinde öncü durumunda olan bir araçtır.  Modelin birçok renk seçeneği de bulunmaktadır. Otomobilin iç tasarım rengi de, kahverengi, siyah, fildişi rengi ve bej başlıklı siyah olabilmektedir. Rexton, 2,2 litrelik bir dizel motor ya da 2.0 litrelik bir benzinli motora sahiptir.  Model, e-tronic'e de sahiptir. Bu sayede doğru zamanda doğru vites değişimi gerçekleşmiş olur. Bu durumda yakıt verimliliğini arttıran bir faktör olmaktadır. Bağımsız süspansiyonlar ile de model, oldukça rahat bir sürüş sağlayacaktır.

 

İkinci El Ssangyong Korando Sports Fiyatı

Sahibinden ikinci el Ssangyong Korando Sport Modeli, markanın tarzını sunan bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Eskiden izler taşıyan model, size daha fazla güç vaad etmektedir. Her türlü yol ve hava durumunda yanınızda olacak olan Korando Sports, yokuş kalkışlarında da mükemmel bir kalkış sağlayacaktır. Alman teknolojisini, Kore teknolojisi ile bir araya getiren model, farklı vücut şekillerine uyum sağlayan elektrikli ve ısıtmalı ön koltuklara sahiptir. Ayrıca, arka koltukları ile de yolculaırn konforunu düşünen model, segmentinde ilk olarak 29 derece koltuklara sahip olmaktadır.

İkin el piyasasında yer edinmeye çalışan Ssangyong markasının, ikinci el Ssangyong modellerine ve ikinci el Ssangyong fiyat listesine, sitemiz aracılığı ile ulaşmanız mümkün.