FİLTRE

Şehirr
Fiyat
Model Yılı
Yakıt
Vites Tipi
Km
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Renk
Otomobil aramanızda toplam 0 araç bulundu.
İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Reklam Alanı

İkinci El Smart Fiyatları ve Özellikleri

Almanya’da Daimler AG bünyesinde faaliyetine başlayan Smart Markası, 1994 yılında kurulmuştur. İlk otomobilini, kuruluşundan 4 sene sonra 1998 yılında piyasaya sunmuştur. Ve üretilen bu ilk otomobilin adı, '' Fortwo'' olmuştur. Marka daha sonra dört kişilik modeli olan ''Forfour'' modelini piyasaya sunmuştur. 2004-2006 yıllarında ise, motorunu Mercedes-Benz tasarımını Swatch'un yaptığı ''Roadster '' modeli üretilmiştir. Roadster, 50 km’yi yaklaşık 3 saniyede alabilme yeteneğine sahipbir model olmuştur. Ve ayrıca model, 35 litrelik benzin deposuyla 700 km yol alabilmektedir. Dünya'da Roadster adı diye turlar düzenlenmektedir ve Türkiye'de de ilki, 24 Mayıs 2009 tarihinde 8 araç ile gerçekleşmiştir.

Renkli, eğlenceli tasarımları ve fonksiyonelliği ile otomobil severlerin gözdesi olmayı başaran ve kent yaşamının kalabalıklığında kendine profesyonelce yer edinen Smart'lar, artık hayatınızda.Mercedes-Benz güvenlik donanımlarını bünyesinde barındıran marka, “Gerçek Hayat Güvenliği” felsefesi ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Ayrıca, araçlarda standart olarak sunulan ve yüksek süratte savrulmayı engelleyen yan rüzgar yardımcısı (crosswind assist)da otomobilde bulunmaktadır.

Smart severlere, tüm modellerinin (Fortwo, Fortwo Cabrio ve Forfour) elektrikli versiyonlarını hizmeti de verilmektedir. Elektrikli Smart'ları, hemen hemen tüm evsel elektrik prizlerinden şarj etmeniz de mümkündür.

İkinci el piyasasında da her geçen gün yer almaya başlayan ikinci el Smart modellerine ve ikinci el Smart fiyat listesine, araçbul.com aracılığı ile bir tık mesafesindesiniz.

 

İkinci El Smart Fortwo Fiyatı

Sahibinden İkinci el Smart Fortwo modeli size yüksek hareket kabiliyeti sağlayarak, günlük yaşamınızı kolaylaştıracaktır. Ayrıca model, küçük dönüş çapı sayesinde park yeri konusunda sıkıntı çekmeyecektir. Smart Fortwo sadece 2,69 m boyu ile sizleri bekliyor.

 

İkinci El Smart Fortwo Cabrio Fiyatı

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan, ikinci el Smart Fortwo Cabrio, açık ve kapalı seçenekleri ile sunulmuştur. Ayrıca, birçok renk seçeneği de mevcuttur. Smart Fortwo Cabrio, tridion güvenlik hücresine sahiptir. Bu sayede herhangi bir kaza yada darbe durumunda koruyucu görevi gören güvenlik hücresi, sizi koruyacaktır. Ve deformasyon riskini de en aza indirecektir. Ayrıca model, yan rüzgar yardımcı ile, ani ve şiddetli rüzgarlarda dahi dengesini koruyacaktır. Şeritten çıkma tehlikesi algıladığında ise kontrollü fren müdahalesini devreye sokacaktır. Araç ayrıca, akustik ve görsel uyarılı şerit takip yardımcısına sahiptir. Bu sayede, farkında olmadan şeritten çıkma riskiniz ortadan kalkacaktır.

 

İkinci El Smart Forfour Fiyatı

4 kişilik bir Smart Modeli olan sahibinden ikinci el Smart Forfour kompakt yapısı ve çevikliği sayesinde günlük sehir hayatı için harika bir tercih olacaktır. Smart kompakt yapısını, motorunun ve şanzımanının araç arkasında olmasına borçludur. Ayrıca, 61 BG ve 71 BG gücünde olan motorlar sayesinde oldukça hafiftir. Smart daha fazla yakıt tasarrufu içinde otomatik start-stop sistemine sahiptir. Bu sayede araç, yoğun trafikte uzun süreli durmalarda otomatik olarak motoru kapatacak, hareket halini algıladığında ise motoru çalıştıracaktır.

Ayrıca Smart modellerinde, bagaj bölümünde portatif bir alçak frekans hoparlörü ve toplam 240 watt gücünde amplifikatör de dahil olmak üzere 8 yüksek performanslı hoparlör de mevcuttur. Bu sayede konser tadında yolculuklar sizi beklemektedir.