FİLTRE

Şehirr
Fiyat
Model Yılı
Yakıt
Vites Tipi
Km
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Renk
Otomobil aramanızda toplam 0 araç bulundu.
İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Reklam Alanı

İkinci El Proton Fiyatları ve Özellikleri

1982 yılında temelleri atılan Proton Markası, Malezya Hükümet Başkanı olan Dr. Mahathir Muhammed'in desteği ile kurulmuştur. Proton'un kendini kanıtladığı ve aynı zamanda geliştirdiği tarih 1983 yılıdır. Bu tarihte Proton Markası, Japon destekli olan montaj sanayi yaklaşımı çerçevesinde bir proje ile Malezya Devleti'nin kalkınma projelerinde yer almıştır. Proton firması'nın, %52'si Malezya devletinin, %48'i ise yerel ve uluslararası yatırımcıların elindedir. Proton, kurulduğu günden bugüne kadar 50'den fazla ülkeye ihracat yaparak da kendini kanıtlamıştır.

 

İkinci El Proton X70 Fiyatı

İkinci El Proton X70, güvenlik sistemleri açısından oldukça donanımlıdır. 6 SRS hava yastığı, elektronik stabilite kontrolü, acil durum frenlemesi, ileri çarpışma uyarısı, adaptif hız sabitleyici, şeritten ayrılma uyarısı ve kör nokta bilgi sistemi gibi birçok güvenlik önlemi mevcuttur.

 

İkinci El Proton Saga Fiyatı

Sahibinden ikinci el Proton Saga, 5 renk seçeneğine sahiptir. Ayrıca model, güvenliğiniz ve konforunuz için her türlü detayı düşünöüştür.

 

İkinci El Proton Persone Fiyatı

Sahibinden ikinci el Proton Persona, ECO sürücü yardımı, elektrik stabilite kontrolü, yokuş tutunma yardımcısı, ve fren yardımcısı sistemlerine sahiptir. Persona, sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini şansa bırakmaz.

 

İkinci El Proton Perdana Fiyatı

İkinci El Proton Perdanaçok fonksiyonlu ekran, çok fonksiyonlu direksiyon, ön ve arka koltuklar için kol dayama yerleri, GPS navigasyon ile dokunmatik ekran-ses sistemine sahiptir.

Proton ayrıca; Proton Irız, Proton Ertiga, Proton Preve, Proton Exora ve Proton Suprima modellerini de bünyesinde bulundurur.

Sitemizde, ikinci el Proton marka otomobilleri tek bir tık ile bulabilirsiniz. İkinci el Proton fiyat listesine ulaşabilir, burada fiyatları ve model özelliklerini kıyaslayabilirsiniz. Bu sayede size ve sevdiklerinize en uygun otomobili tek bir tık ile bulma şansına sahip olursunuz.