ikinci el satılık Jaguar

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

JAGUAR

Tarihi, İngiltere'ye kadar uzanan Jaguar, Bill Lyons tarafından kurulmuştur. Bisiklet tutkunu olan Bill Lyons, 1922 yılında bir şirket kurmuştur. İsmi Swallow Sidecar Company olan şirket, ortağı William Walmsley'in girişimleri ile de İngiltere'nin Blackpool kasabasında gösterişsiz bir yerde az sayıda işçi ile üretime başlamıştır. Bu iki ortak 1927 yılında  ilk üretimleri olarak , motorsiklet için iki kişilik bir sepet tasarlamıştır. Piyasaya giriş yapan şirket, motor yan ürün üretimleri ile piyada yer edinmeye çalışmıştır. 1935 yılında, Jaguar Markası, ilk defa spor araba serisi ile ön plana çıkmıştır. Serinin ismi ''Jaguar'' olmuştur. Marka, 1960'lı yılların sonuna kadar bir patlama yaşamamıştır ve sadece salon otomobilleri üretmiştir. Jaguar daha sonraki yıllarda efsane olacak olan, SS90 VE SS100 Modellerini tasarlamış ve üretmiştir. Yaklaşık 20 sene sonra, 1984 yılında marka, hem ekonomi hem üretim anlamında ciddi bir büyüme seyri göstermiştir. Bu durumdan sonra 1990 yılında, Jaguar Markası, Ford Grubu tarafından satın alınmıştır. Lük otomobil sınıfında olan Jaguar, kuvvet, şıklık ve zerafeti bir araya getirmektedir. Ve bu sayede de otomobil severlerin tercihlerinde üst sıralarda yer almaktadır. Siz de ikinci el bir Jaguar sahibi olmak istiyorsanız, Araçbul.com bir tık uzağınızda. Sitemizde, ikinci el Jaguar fiyat listesine ulaşabilir, ikinci el Jaguar modellerini ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Aynı zamanda markanın, Jaguar kampanyalarına da sitemiz aracılığı ile ulaşabilmeniz mümkün. Bunların dışında yine araçbul.com üzerinden ikinci el araba ilanlarına da ulaşabilirsiniz.

JAGUAR XE

Jaguar XE, şuana kadar ki en akıllı spor sedan Jaguar olma özelliği taşımaktadır. INCONTROL teknolojisine sahip model, gelişmiş teknolojileri size bir arada sunmaktadır. Ayrıca model, sınıfının en iyi EURO NCAP Puanına sahip model, otomobil severleri bekliyor.

JAGUAR XF

Yenilikler açısından oldukça zengin olan Jaguar XF, InControl Touch Pro'yu sizlere büyük bir keyifle sunmaktadır. Hava ve zemin ne durumda olursa olsun, gelişmiş dört teker sistemi sayesinde sizi asla yarı yolda bırakmaz.

JAGUAR F-TYPE

Jaguar F-Type, coupe ve convertible seçenekleri ile size sunulmaktadır. Ayrıca, geniş iç hacmi ve bagaj kapasitesi ile de size ve sevdiklerinize eşsiz bir yolculuk deneyimi sunar. 

Ayrıca sitemiz 2. el otomobil ilanları sayfasından ikinci el Jaguar XE modellerine erişebilirsiniz.

Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement