FİLTRE

Şehirr
Fiyat
Model Yılı
Yakıt
Vites Tipi
Km
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Renk
Otomobil aramanızda toplam 0 araç bulundu.
İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Reklam Alanı

İkinci El Mazda Fiyatları ve Özellikleri

1920 yılında Toyo Cork Kogyo Co. Ltd adı ile kurulan Mazda'nın üretime geçmesi yaklaşık olarak 11 yıl olmuştur. Mazda, 1931 yılında ilk aracının üretimine geçmiştir. Aynı zamanda Japonya'da silah üretiminde de önemli bir noktada durmaktaydı. Mazda ilk olarak ''R360'' modelini piyasaya sürmüştür. Bununla birlikte 1960 yılında ise kamyon üretimine başlayan Mazda, diğer Japon marklarından farklı olmak adına kendine özel bir motor üretmiştir. Bu motora ''Wankel döner motor'' adı verilmiştir. İcat ettiği bu motor ile dünya piyasasına girme imkânı bulan Mazda aynı zamanda ilgi odağı olmuştur. Mazda, 1968 yılında Kanada da, 1970 yılında ise ABD'de faaliyete başlamıştır. 1973 yılında başlayan gösteren petrol krizi ile birlikte, ekonomik anlamda sürekli geriye gitmeye başlayan Toyo Cork, Sumitomo bankasının desteği ile yavaş yavaş toparlanma sürecine girmiştir. Dört silindirli modellerini spor modellerle birleştirmeye başlayan Tokyo Cork, bu tür yeniliklerin devamını getirmiştir. Tokyo Cork olarak yoluna başlayan ve uzun bir süre devam eden marka, 1984 yılında Mazda adına kavuşmuştur.

Araçbul.com üzerinden ikinci el Mazda araç modellerine veya ikinci el Mazda fiyat listesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sitemiz içerisinde bulunan Mazda model otomobil modelleri şu şekildedir;

 

İkinci El Mazda 3 Fiyatı

KODO – Hareketin Ruhu dizaynını barındıran model, güçlü ve sportif bir yapıya sahiptir. Ayrıca model, SKYACTIV Teknolojisine de sahiptir. Sahibinden ikinci el Mazda 3 radar hız kontrol sistemi ve arka trafik uyarısı sistemi sayesinde güvenliğinizi de kontrol altına almaktadır.

 

İkinci El Mazda 6 Fiyatı

''i-ACTIVSENSE'' teknolojisine sahip sahibinden ikinci el Mazda 6, dört kamerayla 360° görünümü size sunmaktadır. Mazda radar hız kontrol sistemi ile de size her anlamda yardımcı olacaktır. Otomobil ve sürücünün uyumunu oldukça önemseyen ve bunu amaç edinen Mazda, Yeni Mazda6 ile de bunu sağlamayı vaad ediyor.

 

İkinci El Mazda CX-3 Fiyatı

Yüksek sürüş performansına sahip olan ikinci el Mazda CX-3, SUV ailesinde bulunan otomobil modellerinden birisidir. Ayrıca model, KODO - Haeketin Ruhu tasarımı, MZD Connect tarzını bir araya taşımaktadır.

 

İkinci El Mazda CX-5 Fiyatı

G-Vectoring Kontrolü ile iyileştirilmiş direksiyon ve tutuş performansına sahip olan Mazda, güvenliğinizi üst seviyede tutar. Ayrıca ikinci el Mazda CX-5 ateş kırmızı rengi ile de bütünleşmiştir. Mazda’nın i-ACTIV Dört Tekerlekten Çekiş sistemi de Mazda CX-5 modelinde bulunmaktadır.

 

İkinci El Mazda MX-5 Fiyatı

İkinci el Mazda MX-5, benzersiz hafif SKYACTIV gövdeye sahiptir. Spor ve eğlenceyi bir araya getiren model güvenliğinizi de düşünmekte. İki kişilik olan model, eşsiz bir sürüş deneyimi sunmaktadır.

 

İkinci El Mazda MX-5 RF Fiyatı

İkinci el Mazda MX-5 RF, sürüş keyfinizi her detayın üstünde tutmaktadır. Bu yüzden, ödüllü SKYACTIV teknolojisi ve büyüleyici KODO tasarımının bir araya gelmesinin bir ürünüdür. Geliştirilmiş tavana da sahip olan Mazda MX-5 RF, gelişkin güvenlik donanımları ile de sizi her yerde her türlü tehlikeden korur. İkinci el Mazda fiyat listesini sitemiz üzerinde bulabilirsiniz.