FİLTRE

Şehirr
Fiyat
Model Yılı
Yakıt
Vites Tipi
Km
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Renk
Otomobil aramanızda toplam 0 araç bulundu.
İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Reklam Alanı

İkinci El Maserati Fiyatları ve Özellikleri

Maserati; hızı, konforu ve zerafeti bir araya getirme amacı ile yola koyulan bir markadır. Markanın kurucusu bir yarışçıdır. Kurucu Alfieri Maserati, aynı zamanda bir mühendistir. Alfieri Maserati, Birinci Dünya Savaşı sebebi ile metal sanayinin zirve yaptığı bir dönemde otomobil üretmeye başlayan bir marka olmuştur. Birinci Dünya Savaşı döneminde, küçük kardeşleri ile birlikte buji, balata ve latik gibi yan ürünler üreten Maserati, içinde bulunduğu döneminde etkisi ile askeri araçüretimine girmiştir. Bununla birlikte marka, her geçen büyüyerek, ivmesini arttırmıştır. Bir dönem sonra, iflasın eşiğine gelen marka, 1968 yılında Citroen Markası tarafından satın alınmıştır.O döneme kadar spor otomobiller üreterek yoluna devam eden marka, bu satın alım ile birliktr marka, 1969 yılında Maserati Indy ve 1971 yılında Maserati Bora piyasaya sürmüştür.  1972 yılında ise  Maserati Merak pazara sunuldu ve bu otomobiller, otomotiv dünyası için birçok ilki bünyesinde bulundurmuştur. 1977 yılına gelindiğinde Fiat, yüzde ellisinin sahibi olduğu markayı Ferrari'ye devretmiş ve Maserati'nin yükselişi de bununla birlikte başlamıştır. Otomobil dünyasında önemli bir yerde duran marka, lüks otomobil üretiminde de üst sıralardadır.

İkinci el Maseratiotomobillere ve ikinci el Maserati fiyat listesine, araçbul.com aracılığı ile ulaşabilir ve size en uygun araçlara en uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

 

İkinci El Maserati Ghibli Fiyatı

Sizin için konfor, şıklık ve hızı bir araya getiren sahibinden ikinci el Maserati Ghibli, sizin konforunuz için 12 yönlü ayarlanabilir hafızalı koltukları bünyesinde bulunmaktadır. Ayrıca model, geçmişin ruhunu da taşımaktadır. 1920 yılında, Mario Maserati tarafından tasarlanan mavi renkte eklentileri günümüze taşımaktadır.

 

İkinci El Maserati Levante Fiyatı

Adının anlamı olan rüzgar ile uyumlu bir şekilde tasarlanan sahibinden ikinci el Maserati Levante, SUV ailesindendir. Kontrol edilebilir bir güce sahiptir. Havada süzülüyor hissi veren model, arka aksta mekanik kilitli diferansiyel donanımını da bünyesinde bulundurmaktadır. Ayrıca model; yol yardım sistemi, şeritte kalma yardımcısı, trafik ışığı tanıma ve stop-go sistemlerine de sahiptir.

 

İkinci El Maserati Quattroporte Fiyatı

İkinci el Maserati Quattroporte, seçkin bir sürücü grubunun ihtiyacını karşılamıştır. Marka'nın tarihini kucaklayan bir tasarıma ve donanıma sahip olan model, grand touring mirasına da sahip çıkmaktadır. Uzun aks mesafesi ile de size ve sevdiklerinize uzun yolculuklar için konforlu bir alan sağlamaktadır.

 

İkinci El Maserati Granturismo Fiyatı

İkinci el Maserati Granturismo, tüm zamanların en stil sahibi coupe modeli olmaya adaydır.  Model sürüş sırasında oluşacak olan hava girdaplarını en aza indirmektedir. Yüksek teknolojili donanımları bünyesinde bulunduran model ayrıca, Maserati Stabilite Programı (MSP)ve çok etkili Brembo frenlerine de sahiptir.

 

İkinci El Maserati Grancabrio Fiyatı

Sportif ve lüksü bir araya getiren ikinci el Maserati Grancabrio, üstü açılır bir modeldir.4 kişilik bir kapasiteye sahiptir. Bir spor otomobile göre, sizlere geniş bir alan sağlayan model, konforu ihmal etmemiştir. Güvenliği de birçok detayın üstünde tutan model, Maserati Stabilite Programına da sahiptir. Bu program sayesinde, savrulma anında hızlı bir şekilde frenler aktif hale gelecektir.