FİLTRE

Şehirr
Fiyat
Model Yılı
Yakıt
Vites Tipi
Km
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Renk
Otomobil aramanızda toplam 0 araç bulundu.
İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Reklam Alanı

İkinci El Lincoln Fiyatları ve Özellikleri

Lüks otomobil markaları arasında önemli bir yerde duran Lincoln,Ford Motor tarafından üretilmiştir.Lincoln Continental,başarısının sinyalini ise 1961 tarihinde  vermiştir.

Ford Grubu, İkinci Dünya Savaşı'nın ardından, Lincoln'üönemli bir yere çıkartmak için birçok otomobili yeniden tasarlamıştır. Marka nerdeyse 15 yıl içinde tam olarak 5 modelin kasasını yenilemeyi önüne koyarak bunu gerçekleştirmiştir. 1961 yılına gelindiğinde marka ile aynı adı taşıyan model ''Model Lincoln'' tasarlanmaya başlanmiştır.

Lincoln, sizlere, Amerika lüks otmobillerinin renkli tasarımlarının yerine sade bir şıklık sunmaktaydı. Lincoln Markası'nın ürettiği otomobillerin hepsi baştan aşağı şık ve sade tasarımlardı. Önceleri yadırganan bu sadelik, zaman ilerledikçe tercih edilme nedenlerinden biri olmuştur. Ve bir ayın sonunda satış rakamlarının üst seviyelere çıkması ile birlikte Lincoln, Amerikan lüks otomobil tarihinin otomobil anlayışını değiştireceğini kanıtlamış oldu.

 

İkinci El Lincoln Mkc Fiyatı

İkinci el Lıncoln MKC, sizlere eşsiz bir sürüş deneyiminin kapılarını açacaktır. Model, otomatik acil frenleme sistemine ve gelişmiş bir süspansiyon sistemine sahiptir.

 

İkinci El Lincoln Nautilus Fiyatı

İkinci el Lincoln Nautilus, panaromik vista roofa sahiptir. Ayrıca model, oldukça gelişmiş güvenlik sistemlerine de sahip olma özelliği taşımaktadır.

 

İkinci El Lincoln Mkt Fiyatı

İkinci el Lincoln MKT, yedi kişilik bir oturma kapasitesine sahiptir.İkiz turbo şarjlı 3.5L motora sahip olan model, V8 gücündeyken V6 yakıt verimliliğini de sağlamaktadır. Bu anlamda Lıncoln MKT, hem konforlu hem geniş hemde bütçe dostu olmaktadır. 3 adet sürüş moduna sahip olan Lincoln MKT, herhangi bir modu seçmeniz durumunda rüzgar veya olumsuz yol yüzeyi gibi şartlarda oluşacak dikkat dağınıklığını da gidermiş olacaktır.

 

İkinci El Lincoln Navigator Fiyatı

Sürücü yardım sistemleri açısından oldukça gelişmiş bir model olan sahibinden ikinci el Lincoln Navigator, geliştirilmiş park yardımı, adaptif hız sabitleyicisi, medya sistemi ve adaptif farlara sahip olma özelliği taşımaktadır.

 

İkinci El Lincoln Mkz Fiyatı

İkinci el Lincoln Mkz, dönüştürülebilir panoramik cam tavanı ile oldukça ferah ve aydınlık bir yolculuk sunmaktadır. Ayrıca model, aktif gürültü kontrolüne ve gelişmiş süspansiyon sistemine de sahiptir.

 

İkinci El Lincoln Mkz Hybrid Fiyatı

İkinci el Lincoln Mkz Hybrid Standart, adaptif süspansiyon ve dinamik tork vektörü de dahil olmak üzere birçok gelişmiş donanıma sahiptir. Hybrid Standart, her anlamda konforu ve güvenliği ayağınıza getirecektir.

 

İkinci El Lincoln Continental Fiyatı

İkinci el Lincoln Continental, bir sedan olma özelliği taşımaktadır. Model ayrıca, baş üstü gösterge ekranına da sahiptir. Bu özellik, sürücülerin dikkat dağınıklığını önlemede yardımcı bir etken olmaktadır.

İkinci el piyasasında yer edinmeye çalışan markanın, ikinci el Lincolnmodellerine ve ikinci el Lincoln fiyat listesine, sitemiz aracılığı ile ulaşabilmeniz mümkündür.