FİLTRE

Şehirr
Fiyat
Model Yılı
Yakıt
Vites Tipi
Km
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Renk
Otomobil aramanızda toplam 0 araç bulundu.
İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Reklam Alanı

İkinci El Lexus Fiyatları ve Özellikleri

1989 yılında Toyota tarafından kurulan Lexus da bir Japon markasıdır. Bu marka üst sınıf otomobiller üreten bir marka özelliği taşımaktadır. Lüks olması veya kaliteli malzeme ile sağlamlık vaad etmesi ile kendine doğrudan bir pazar oluşturma şansı yakalamıştır. Kurulduğu yıllarda Japonya da satışı olan Lexus markası daha sonralarda dünya pazarına açılmıştır ve özellikle ABD'de yoğun ilgi görmüştür. Lüks,kaliteli ve pahalı olduğu için en uygun pazar ABD'de bulunmaktadır. Lexus, kendi lüks otomobillerinden ve Formula 1 araçlarından esinlenerek tasarladığı ve ürettiği otomobillerin ilkini 1989 yılında piyasaya sürmüştür. Üretmiş olduğu bu aracın adı ise ''Lexus'' olmuştur. Günümüzde Lexus'un sahibi hala Toyata'dır ve başarıları devam etmektedir. Fakat Lexus hala 28 yıl önceki gibi sadece Toyata'nın desteğini almaktadır. Yönetim kadrosu kendi yöneticilerinden oluşmaktadır. ABD,Latin Amerika , Avrupa ve Asya'yı da kapsayan geniş bir pazara sahip olan Nexus, hala lüks otomobil piyasasının önde gelen ismidir. Şuan ki CEO'su ise Kazuo Ohara'dır. 2004 yılında ise ABD'nin en dayanıklı ve sağlam mazemeye sahip olan otomobil markası, Lexus'a aittir. Ve günümüzde zirvede kalma konusunda oldukça emin adımlar ile ilerlemektedir. Bu iddiasını kanıtlayarak, 12 yıl boyunca artarda bu ödülün sahibi olan marka Lexus'tur.

Lexus Markası günümüzde; Amerika, Asya, Orta doğu, Afrika ve Okyanusya’da en çok tercih edilen otomobiller arasındadır.

Sitemiz Araçbul.com üzerinden ikinci el Lexus modellerini ve ikinci el Lexus fiyat listesini kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

İkinci El Lexus RC Fiyatı

İkinci el Lexus RC, coupe kalitesi ile sizlerle. Model, sürücü odaklı kokpiti ve sahip olduğu sekiz hava yastığı ile güvenliğinizi şansa bırakmamıştır.

 

İkinci El Lexus RX Fiyatı

SUV ailesinden olan ikinci el Lexus RX, benzinli ve hibrit modelleri ile seçimi size bırakmaktadır. Model ayrıca, dört çeker seçeneğine de sahiptir.

 

İkinci El Lexus IS Fiyatı

İkinci el Lexus IS modeli, dinamik ve spor bir sedandır. Teknolojik yenilikler ve konforu aynı anda sunan model, Takumi ustaları tarafından el ile üretilmiştir.

 

İkinci El Lexus RX L Fiyatı

7 kişilik bir SUV olan ikinci el Lexus RX L, Lexus safety system'i de bünyesinde bulundurmaktadır.

 

İkinci El Lexus NX Fiyatı

Lüks bir crossover olan ikinci el Lexus NX, diğer rakiplerine kıyasla sizler için güvenlik ve konforu bir araya getirmiştir.

 

İkinci El Lexus GS Fiyatı

Sedan olan model sahibinden ikinci el Lexus GS, şasi rijitliğini arttırmış ve üstün yol tutuşunu amortisörler ile sağlamıştır. Geniş bir bagaj hacmi ile, yolculuklarınızı daha keyifli ve konforlu hale getirmektedir.

 

İkinci El Lexus GS F Fiyatı

İkinci el Lexus GS F modelinin en yüksek performaslı otomobili olan Lexus GS F, beş kapılı olma özelliğine sahiptir. Lüks ve konforu sizler için bir araya getirir.

 

İkinci El Lexus LS Fiyatı

Sahibinden ikinci el Lexus LS, beşinci nesil üst düzey bir otomobildir. Sürücü odaklı kokpite de sahip olan model, güvenliğinizi her zaman en üst noktada tutar.

 

İkinci El Lexus CT Fiyatı

İkinci el Lexus CT Modeli, kendi kendini şarj edebilen hibrit bir otomobil olma özelliğine sahiptir. Beş kapılı kompakt bir hibrit olan model, size birçok da renk seçeneği sunmaktadır.