FİLTRE

Şehirr
Fiyat
Model Yılı
Yakıt
Vites Tipi
Km
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Renk
Otomobil aramanızda toplam 0 araç bulundu.
İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Reklam Alanı

İkinci El Land Rover Fiyatları ve Özellikleri

Land Rover Markası'nın kurucusu, İngiliz araba şirketi Rover’da baş tasarımcı olan Maurice Wilks'dir. 1947 tarihinde kurulan Marka'nın ilk aracını da kurucusu tasarlamıştır. Ve Land Rover Markası'nın ilk otomobili, 1948 Nisan'ında Amsterdam Auto Show'da otomobil severler ile buluşmuştur. Bu model, tente tavanlı ve isteğe bağlı olarak alınabilen kapılara sahipti. Ama daha sonradan bu kapılar, standart olarak üretilmeye başlandı. 1948 yılı ekim ayında ise Land Rover,''Station Wagon'' ismi ile başka bir modeli piyasaya sunmuştur. 1956 yılına gelindiğinde bu yıldan önceki araçlara, ''Series I'' adı verilirken,1956 yılında ise uzun şasili araçlar üretilerek bu araçlara da ''Series II'' adı verilmiştir. Marka, ilk dizel motora sahip modelini, 1957 yılında üretmiştir.1970 yılında 3.5 litre V8 motora sahip 2 kapılı Range Rover’ın lansmanı yapılmıştır. Markanın, ''Series III'' ü ise, 1971 yılında piyasaya sürülmüş ve 1976 yılında, 1.000.000'uncu Rover üretimden çıkmıştır. 1979 yılında ise,  V8 motorlu 109'' Land Rover üretimine onay verilmiştir. Kurulduğu günden bu yana birçok yeniliğe imza atan Land Rover, otomobil dünyasında olan varlığını hala korumaktadır.

İkinci el piyasasında da oldukça tercih edilen markanın, ikinci el Land Rover modellerine ve ikinci el Land Rover fiyat listesine, araçbul.com aracılığı ile ulaşabilir, size en uygun araca sahip olabilirsiniz.

 

İkinci El Range Rover Fiyatı

Off-road kapasitesine sahip bir model olan sahibinden ikinci el Range Rover, her türlü yol şartına ve yol durumuna karşı sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Ayrıca Range Rover, dört çeker sistemine sahiptir. Ve bu sayede de her türlü yol durumuna uyum sağlayabilir. Opsiyonel SUV teknolojilerini bünyesinde barındıran model, siz ve sevdikleriniz için en doğru tercih olacaktır.

 

İkinci El Range Rover Sport Fiyatı

Girdiği her ortamda dikkatleri üzerinde toplayacak olan ikinci el Range Rover Sport, güçlü ve farklı bir model olarak tasarlanmış ve üretilmiştr.Hareketli sinyal lambalarına sahip model, aracı saran LED lambaları ile tamamlanmıştır. Range Rover Sport'un kaliteli ve yakıt verimliliği sağlayan motoru oldukça güçlüdür. Model, sürücü destekleri açısından da oldukça gelişkindir.

 

İkinci El Range Rover Velar Fiyatı

İkinci el Range Rover Velar, touch pro duo özelliği sayesinde haber ve eğlence açısından size birçok fırsat sunmaktadır. Opsiyonel etkileşimli sürücü ekranı ile de birden fazla sistemi aynı anda görüntüleme özelliğine sahip olursunuz.

 

İkinci El Range Rover Evaque Fiyatı

Model, coupe olup beş kapıya sahiptir. Coupe ve beş kapı gövde stilleri, Pure, SE, SE Dynamic, Landmark Edition, HSE, HSE Dynamic ve Autobiography olmak üzere yedi model tipi içerir. Ayrıca ikinci el Range Rover Evaque, premium iç tasarıma sahiptir. Otomobiliniz, sizin ve ailenizin konforu için her detayı düşünmüştür.

 

İkinci El Discovery Fiyatı

Çok sayıda yeni donanımı bünyesinde bulunduran Yeni Discovery, yedi adet tam boyutlu akıllı koltuğa da sahiptir. Bu özellikle sahibinden ikinci el Discovery size tam anlamı ile keyif ve  çok yönlülük sağlamaktadır. Meridian ses sistemine sahip olan model, sürücü ve yolculara konser tadında bir yolculuk yaşatacaktır.

 

İkinci El Discovery Sport Fiyatı

İkinci el Discovery Sport, 4 kişilik koltuk ve 1124 litrelik hacme sahip iç mekanı ile size oldukça geniş ve ferah bir yolculuk imkanı sunmaktadır.