FİLTRE

Şehirr
Fiyat
Model Yılı
Yakıt
Vites Tipi
Km
Kasa Tipi
Motor Hacmi
Renk
Otomobil aramanızda toplam 0 araç bulundu.
İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi İl/İlçe
Reklam Alanı

İkinci El Isuzu Fiyatları ve Özellikleri

1916 yılında kurulan ve Japon kökenli olan Isuzu Markası, kurulduğu tarihten bu yana değerlendirdiğimizde en köklü tarihe sahip olan marka olmaktadır. Otomobil dünyasında en çok tercih edilen ve her zaman için öncü olan ticari araç ve dizel motor üreticilerinden olmaktadır. Japon şirket, ismini Japonya'da bulunan ve tarihte en eski mabed olarak bilinen ''Ise Shrine of Mie'' yakınlarında bulunan ''Isuzu Nehri''nden almaktadır. Markanın en önemli ilkesinin  ''ödün vermeden yaratma'' olduğu bilinmektedir. Isuzu'nun bu kadar köklü olma ve yıllarca tökezlemeden var olmasının sebeplerinin biri de bu ilkesidir. Her anlamda ve her dönemde teknolojik ve fikir olarak yeniliklere imza atan marka, Japonya'nın ilk dize motororunu da üretmiş ve geliştirmiştir. 1936 yılında üretilen dizel motor ile araştırmalarını derinleştiren marka, ürettiği araç ve hizmetlerin çevre dostu olmasına oldukça önem vermektedir. O dönemdeki başarılarının bir ürünü olarak da, marka bugün Avrupa, Kuzey Amerika, Japonya ve Asya'nın birçok bölümünde dizel motor üretimi yapan tesislere sahip olmaktadır.

Dizel motor üretimi söz konusu olduğunda diğer çalışmalarından önde tutan Isuzu, 70 yılı aşkın süredir, dizel motor üretimi alanındaki çalışmalarını diğer çalışmalarından önde tutmuştur. Bunun getirisi olarak marka, bu alanda ün yapmıştır. Isuzu ürettiği ilk dizel motordan sonra milyonlarca dizel motor üretmiştir. Markanın uzun yıllar kendini bu piyasada var etmesinin sebebi sadece dizel motor değildir. Marka, kurulduğu günden bu yana değişen otomobil pazarı ihtiyaçlarına oldukça akılcı çözümler üreterek bugün hala var olmaktadır. Bugün baktığımızda, yılda 1.000.000’dan fazla dizel motor üretmektedir. Avrupa'da bulunan üç dizel motor üreticisi ile birlikte Isuzu, bugün en büyük dizel motor üreticileri arasındadır. Marka, 1000cc'lik güç ünitesinden 24 litrelik ağır iş makinalarına kadar birçok ürünü piyasaya sunmaktadır. Bugün ikinci el Isuzu Markası, dünya otomobil pazarında 130 fazla ülkede var olarak, satışlarını sürdürmektedir. Ayrıca, marka varolduğu 23 adet ülkede en az bir ürünü için pazar lideri konumunu sürdürmektedir.

Isuzu Markası, ''insan gereksinimlerini, güvenilir araçları hızlıve sürdürülebilir bir şekilde sizlere sunmayı'' kendine ilke olarak seçmiştir. İnsan Kaynakları açısından da öncü konumunda olan markanın vizyonu; ''rekabet avantajı yaratan stratejik iş ortağı olmak''tır. Marka misyonunu ise; ''çalışanların motivasyonunu arttırarak ve becerilerini geliştirerek organizasyonun bütününe katma değer sağlamak'' olarak tanımlamıştır.

 

İkinci El Isuzu D-Max Fiyatı

Özgüvenli görüntüsü ile fark yaratan sahibinden ikinci el Isuzu D-Max Modeli, birçok renk seçeneğine sahip olma özelliğindedir. Model, aksesuar seçeneği açısından da oldukça zengindir. Size Isuzu D-Max'i kişiselleştirme şansı sunan model; port bagaja, basamaklara, nikelaj kaplamalara, kasa kabinlerine ve çeşitli koruma aksanlarına sahiptir.

Araçbul.com aralığı ile ikinci el Isuzu fiyat listesinin de içinde bulunduğu birçok fiyat listesine kolayca ulaşabilirsiniz. İkinci el Isuzu'lar piyasada oldukça etkindir. Buna sebep olan Isuzu Marka özelliklerini ve diğer modelleri karşılaştırma imkânı da sitemizde mevcuttur.